Авторські статтіДіаспора

На даху празького Палацу з’явився міні-сад з газоном

 

Фото тут і далі: Фейсбук Co Kdy v Praze

Дах празького Палацу Люцерна (Palac Lucerna) перетворилася в білі-зелений газон, який, у свою чергу, повинен стати популярними місцем для відпочинку пражан і гостей чеської столиці.

Дякувати за це потрібно власнику кафе Ондржея Кобзу. Натхненням послужили французькі закони, що вимагають від кожного нового будинку наявності на даху саду або сонячних панелей.

На крыше «Люцерны» появился мини-сад с газоном и птицами

На жаль, в Кобзи не вистачило коштів на дане трав’яне покриття. Зараз дах палацу покрито 150-а фрагментами з багаторічними і декоративними рослинами. Встановлено декілька клумб з яблунями і вольєри з птаха, кроликами, козами. Відвідувачі зможуть погодувати їх. У майбутньому тут можуть з’єднання явитися лікарські трави і кущі.

У проекту є і практична мета — зменшити нагрів будівлі в жарку погоду і запобігти псуванню даху від дощової води. На даху також будуть проводити семінари з озеленення міського середовища. Взимку дах зможе перетворитися на каток, а влітку — в міні-пляж.

Для всіх бажаючих дах Палацу Люцерна буде доступна з 11 вересня. Час роботи: з 12.00 до 20.00. Стандартний вхідний квиток коштуватиме 200 крон.

На крыше «Люцерны» появился мини-сад с газоном и птицами

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України