Президент Чехії не переконав уряд у питанні антиросійських санкцій

Президент Чехії Мілош Земан зустрівся з прем’єр-міністром Андрієм Бабишом, міністром закордонних і внутрішніх справ Яном Гамачеком, головою парламенту Радеком Вондрачеком і міністром оборони Любомиром Метнаром.

Однією з обговорюваних тем були антиросійські санкції. На сайті Адміністрації президента Чехії опубліковано наступну заяву: «Що стосується режиму санкцій ЄС проти Росії, то на зустрічі високопоставлених політиків зробили висновок, що причина санкцій не зникла, і зазивали до виконання Мінських угод усіма сторонами. Також було досягнуто згоди про необхідність комплексної та відкритої дискусії на цю тему в Європейській раді та оцінки економічного та політичного впливу санкцій в контексті їх продовження. Чехія з повагою поставиться до результатів дискусії».

Нагадаємо, в серпні Мілош Земан зустрівся з послами Чехії в різних країнах і торкнувся теми антиросійських санкцій.

«Ці санкції не йдуть на користь нікому. Я радий, що прем’єр-міністр Андрій Бабиш теж назвав їх неефективними. Чехія запропонувала обговорити на засіданні Європейської заради ефективність санкцій. Новий уряд Італії проти санкцій, в Австрії після візиту Володимира Путіна теж виступили проти них. Чехія повинна проявляти активність у цьому питанні», — вважає глава держави.

У вересні 2017 р. Мілош Земан зустрівся в Празі зі своїм німецьким колегою Франком-Вальтером Штайнмайером. За підсумками зустрічі з’єднання ясувалося, що у президентів різні погляди на головні проблеми Європи. «Санкції проти Росії потрібно скасувати, вони не досягають своєї мети», — заявивши тоді Мілош Земан.

В серпні 2016 р. Земан заявивши наступне: «Створити ворога може кожен ідіот, а обзавестися іншому — це тонка дипломатія. Величезною проблемою є санкції проти РФ, вони завдають шкоди нашій промисловості. Відповідні санкції Росії б’ють по нашим фермерам. Я завжди був проти будь-яких санкцій. США ввели санкції проти Кубі, і через роки самі їх скасували».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh