Російський Союз з трьома космонавтами повернеться на Землю 4 жовтня

З часу їх повернення становитиме близько трьох годин.

Стало відомо, що космічний корабель «Союз МС-08» з трьома космонавтами російським космонавтом Олегом Артем’євим і астронавтами NASA Ендрю Фойстелом і Річардом Арнольдом на борту повернеться на Землю 4 жовтня.

По протяжності відстиковка від Міжнародної космічної станції і посадка на поверхню планети становитиме близько трьох годин. Корабель був запущений на ракеті «Союз-ФГ» з найбільшого в світі космодрому «Байконур» 21 березня увечері, а через дві доби успішного польоту, 24 березня корабель з астронавтами вже пристикувався до МКС. Екіпажем був привезений тієї самий офіційний м’яч Чемпіонату світу з футболу 2018 Telstar. Після цього на Землю його повернувши вже інший космонавт Антон Шкаплеров.

Раніше повідомлялося, що майбутні новоприбулі астронавти на МКС візьмуть з собою на кораблі плюшеву таксу, щоб та вказала їм, коли настає невагомість, адже самі космонавти намертво пристебнуті до своїх крісел і зрозуміти, коли конкретно безпечно відстібатися, їм допоможе такий саморобний індікатор невагомості.

Міжнародна взаємодія на МКС часто приносити свої плоди в дослідницьких цілях. Астронавти можуть поділитися досвідом і своїми спостереженнями за космосом, до того ж, як виявилося, вони досить успішно спільно знаходять поломки і витоки на станції, що показує злагоджену роботу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh