Авторські статтіТехно

Російський Союз з трьома космонавтами повернеться на Землю 4 жовтня

З часу їх повернення становитиме близько трьох годин.

Стало відомо, що космічний корабель «Союз МС-08» з трьома космонавтами російським космонавтом Олегом Артем’євим і астронавтами NASA Ендрю Фойстелом і Річардом Арнольдом на борту повернеться на Землю 4 жовтня.

По протяжності відстиковка від Міжнародної космічної станції і посадка на поверхню планети становитиме близько трьох годин. Корабель був запущений на ракеті «Союз-ФГ» з найбільшого в світі космодрому «Байконур» 21 березня увечері, а через дві доби успішного польоту, 24 березня корабель з астронавтами вже пристикувався до МКС. Екіпажем був привезений тієї самий офіційний м’яч Чемпіонату світу з футболу 2018 Telstar. Після цього на Землю його повернувши вже інший космонавт Антон Шкаплеров.

Раніше повідомлялося, що майбутні новоприбулі астронавти на МКС візьмуть з собою на кораблі плюшеву таксу, щоб та вказала їм, коли настає невагомість, адже самі космонавти намертво пристебнуті до своїх крісел і зрозуміти, коли конкретно безпечно відстібатися, їм допоможе такий саморобний індікатор невагомості.

Міжнародна взаємодія на МКС часто приносити свої плоди в дослідницьких цілях. Астронавти можуть поділитися досвідом і своїми спостереженнями за космосом, до того ж, як виявилося, вони досить успішно спільно знаходять поломки і витоки на станції, що показує злагоджену роботу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України