Авторські статті

Смолій: Зеленський перервав багаторічну традицію вшанування пам‘яті жертв Голодоморів о 16.00 біля меморіального комплексу в Києві

Андрій Смолій: Так робив янукович, який принципово не приходив до пам’ятного місця, ігноруючи українців та їхню пам’ять

Тепер цим шляхом пішов особисто Зеленський зі своєю свитою. Бояться? Не хочуть бачити людей? «Найнародніший» повністю йде стопами свого «біглого» колеги. Про свій погляд на подію повідомив Андрій Смолій.

Більше того, у своїй «промові» Зеленський не згадав ні Росію, ні комуністичний режим, просто сказав «сталінський режим»…мабуть щоб не образити Путіна.

Насправді це не просто захід. Це загальнонаціональна традиція запалювати свічки, покладати колоски чи квіти пам’яті…
Але мабуть комусь це не важливе…

Пам‘ятаю як в часи Ющенка Зеленський сміявся над Голодомором і над вшануваннями жертв…як його квартал крутився на Інтері просто в день жалоби…

Ми так і не почули вибачень, а це було зробити так просто…сьогодні ж ми бачимо просто «відбувальщину» з боку «зелених», адже навряд для них ця страшна трагедія, що торкнулася майже кожної родини має значення…

 

Зеленський перервав багаторічну традицію вшанування пам‘яті жертв Голодоморів о 16.00 біля меморіального комплексу в…

Опубліковано Андрієм Смолієм Субота, 28 листопада 2020 р.

Володимир В’ятрович :

«Де б ти не був, о 16 годині запали свічку» – ми багато працювали над тим, щоб кожен українець долучився до цієї акції поминання у четверту суботу листопада.

Важливим елементом утвердження традиції стала участь в заходах о 16 годині біля Меморіалу пам’яті жертв Голодомору найвищого керівництва держави на чолі з Президентом.

Тим, хто перервав традицію, був Віктор Янукович – він приходив до Меморіалу нишком вранці, коли там не було людей. Українці ж продовжували звичай і далі вшановуючи загиблих о 16 годині.

Після Революції Гідності президент Порошенко продовжив традицію. Минулого року до неї долучився президент Зеленський. Але нині він же перервав її – наслідуючи Януковича, відвідав Меморіал вранці, в оточені кількох чиновників.

І це не через Ковід-19, а через іншу важку хворобу – амнезію.

 

«Де б ти не був, о 16 годині запали свічку» – ми багато працювали над тим, щоб кожен українець долучився до цієї акції…

Опубліковано Volodymyr Viatrovych Субота, 28 листопада 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України