Війна РФ проти України

Зеленський не розуміє рішення Залужного: Bild пише про розбіжності через Бахмут

За інформацією ЗМІ, президент України Володимир Зеленський принципово розійшовся на думці з головнокомандувачем ЗСУ генералом Валерієм Залужним про долю угруповання, яке обороняє Бахмут (Донецька область).

Як повідомляє видання BILD, посилаючись на інформацію з кількох джерел в українському політичному керівництві, кілька тижнів тому Залужний рекомендував розглянути можливість виходу з Бахмуту з тактичних міркувань.

Український військовий аналітик, який побажав залишитися невідомим, сказав BILD: “Переважна більшість солдатів у Бахмуті не розуміє, чому місто утримується”.

“Хоча російські втрати, як кажуть, значно вищі, багато українських солдатів також загинули при самовідданій обороні міста. Кажуть, що на цьому тлі Залужний наполягав на можливому виході з Бахмута на ранньому етапі”, – йдеться у матеріалі видання.

Позицію Залужного поділяє, як стверджує BILD, більшість бійців, які утримують Бахмут.

Опоненти такої точки зору кажуть, що при виході з Бахмута подібні бої сталися б і в інших місцях. Мета полягає в тому, щоб не дати росіянам просунутися вперед і водночас завдати їм найважчих втрат.

Також видання наводить аргументи іншого українського військового аналітика: “Спочатку Бахмут був пасткою для росіян, тепер він став пасткою для нас. Вбиваємо їх у співвідношенні 1:7 (на кожного вбитого українця гине семеро росіян, — УНІАН.) — це єдина військова причина утримувати. Бахмут”.

Нагадаємо, стало відомо, що після підриву мостів довкола Бахмута до міста увійшли Сили спецоперацій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України