Авторські статті

Громадський діяч з Одеси: Зеленський перетворюється в Порошенко

Громадський діяч і голова Житлового союзу України Олександр Скубченко на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє, що націоналісти знищили ще один барельєф Жукову в Одесі.

«Поки ми чекаємо, що настане диво і Зеленський згадає про свої обіцянки провести аудит дискримінаційної мовної політики, за його мовчазної згоди радикали знищили останній барельєф Жукову в Одесі», – написав громадський діяч. За його словами, виходить, що глава держави навіть не може захистити пам’ять свого рідного діда, який воював за Червону армію. На думку Скубченко, тbм більше, Зеленський виявився неготовим до захисту російськомовних громадян і використання ними російської мови. Скубченко нагадує, що нещодавно з’єднання явилася петиція на захист російської мови в Україні і просити всіх небайдужих поставити свій підпис під цим проханням.

Громадський діяч додав, що під цією петицією до президента підписалися поки тільки дві тисячі осіб. Нагадаємо, що раніше Скубченко заявив, що Зеленський перетворюється в Порошенко. Він підкреслив, що ще на початку президентства Зеленський говорив і робив одне, тепер – зовсім інше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України