Зеленський збільшив штат Адміністрації Президента

Багато хто із виборців України пам’ятають звинувачення (ще кандидата в Президенти) Зеленського в чисельних інтерв’ю та відео стосовно Адміністрації Президента Порошенко. Мовляв, чому там працює стільки людей? Чому цих “дармоїдів” не можуть скоротити? Ці обвинувачення у бік Президента Порошенко досить схвально сприйняло багато виборців, що дійсно вірили своєму кандидату у тому, що як би він став Президентом – то зразу скоротив би штат Адміністрації – розповіли в Енігма.

Але що ми бачимо сьогодні? Як і у випадку з відомим відео про призначення друзів та бізнес-партнерів на високі державні посади, так і в цьому випадку Зеленський знову збрехав. 31 травня 2019 року він підписав Указ №347/2019 про ЗБІЛЬШЕННЯ штату Адміністрації Президента.

Замість двох посад прес-секретаря та радника, у штаті АП з’явились посади: першого помічника, помічників, представника президента у Верховній Раді, радників, прес-секретаря і представників президента. Це загалом кілька десятків людей, які утримуються за кошти виборців. Це і заробітна платня, і соціальні льготи та гарантії, витрати на відрядження та службове житло, витрати на пересування та транспорт, компенсації за житло і так далі.

Ну, чергова брехня Зеленського після стількох порушень Законів та Конституції, багатьох українців вже не дивує, але, на жаль, не всіх. Але постає законне питання – чи не за для реальних змін віддало свій голос стільки українців? Чому ж ми замість змін на краще отримуємо друзів та кумів Зеленського на державних посадах, кортежі Зеленьского у центрі міста з перекриттям доріг, та роздування штаті Адміністрації президента яку очолює люстрований чиновник Януковіча та особистий адвокат олігарха?

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

2 коментарі

  1. Avatar

    Вот мне интересно, куда уж там штат увеличивать дальше?

  2. Avatar

    А я ему верил! А ты ВОВА такая же [пі-пі-пі] как и все остальные!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh