Економіка

Зеленський доручив виділити кошти на реконструкцію аеропорту Коломойського в Івано-Франківську

Президент Володимир Зеленський звернувся до Міністерства фінансів з проханням включити в проект державного бюджету на 2020 рік необхідні витрати для реалізації проекту реконструкції аеропорту Івано-Франківська на підставі узагальнених пропозицій Міністерства оборони, якому належить злітна смуга, і Міністерства інфраструктури.

Про це повідомляє Бізнес Цензор.

Президент також доручив керівництву облдержадміністрації забезпечити координацію всіх зацікавлених сторін для реалізації проекту реконструкції аеровокзалу, проконтролювати підготовку нового договору з концесіонером і забезпечити його втілення.

“Ми всі зацікавлені в тому, щоб був аеропорт. Держава хоче допомогти”, – сказав Зеленський.

Директор аеропорту Петро Осипенко повідомив, що з 2010 року аеропорт на 30 років надано в концесію компанії “Скорзонера”. Згідно з умовами договору, вона повинна вкласти в реконструкцію і поліпшення комплексу не менше 50 млн грн.

З тих пір концесіонер перерахував до обласного бюджету майже 10,7 млн ​​грн концесійних платежів, а також інвестував 18 млн грн. Компанія-концесіонер ініціювала відновлення злітно-посадкової смуги, модернізацію приміщень аеровокзалу, розширення авіасполучення. Орієнтовна вартість проекту реконструкції – 2,14 млрд грн.

Зеленський у відповідь закликав підписати інвестиційну угоду щодо залучення коштів для реконструкції аеропорту Івано-Франківська.

“Підписуємо тристоронню інвестиційну угоду з гарантією повернення за те, що повинно побудувати держава. Ви будуєте, ми повертаємо. Все чесно”, – підкреслив президент.

Кінцевими бенефіціарами “Скорзонери” є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. ТОВ “Скорзонера” ​​належить найбільший зимовий курорт України “Буковель”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.