Зеленський доручив виділити кошти на реконструкцію аеропорту Коломойського в Івано-Франківську

Президент Володимир Зеленський звернувся до Міністерства фінансів з проханням включити в проект державного бюджету на 2020 рік необхідні витрати для реалізації проекту реконструкції аеропорту Івано-Франківська на підставі узагальнених пропозицій Міністерства оборони, якому належить злітна смуга, і Міністерства інфраструктури.

Про це повідомляє Бізнес Цензор.

Президент також доручив керівництву облдержадміністрації забезпечити координацію всіх зацікавлених сторін для реалізації проекту реконструкції аеровокзалу, проконтролювати підготовку нового договору з концесіонером і забезпечити його втілення.

“Ми всі зацікавлені в тому, щоб був аеропорт. Держава хоче допомогти”, – сказав Зеленський.

Директор аеропорту Петро Осипенко повідомив, що з 2010 року аеропорт на 30 років надано в концесію компанії “Скорзонера”. Згідно з умовами договору, вона повинна вкласти в реконструкцію і поліпшення комплексу не менше 50 млн грн.

З тих пір концесіонер перерахував до обласного бюджету майже 10,7 млн ​​грн концесійних платежів, а також інвестував 18 млн грн. Компанія-концесіонер ініціювала відновлення злітно-посадкової смуги, модернізацію приміщень аеровокзалу, розширення авіасполучення. Орієнтовна вартість проекту реконструкції – 2,14 млрд грн.

Зеленський у відповідь закликав підписати інвестиційну угоду щодо залучення коштів для реконструкції аеропорту Івано-Франківська.

“Підписуємо тристоронню інвестиційну угоду з гарантією повернення за те, що повинно побудувати держава. Ви будуєте, ми повертаємо. Все чесно”, – підкреслив президент.

Кінцевими бенефіціарами “Скорзонери” є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. ТОВ “Скорзонера” ​​належить найбільший зимовий курорт України “Буковель”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh