Війна РФ проти України

Збройні сили України в бою під Харковом трофеїзували 6 новітніх танків Т-80БВМ.

Про це Голос українською доповідає з посиланням на Юрія Бутусова.

Техніка належала 200 мотострілецькій бригаді ЗС РФ. За інформацією Бутусова на даній ділянці діяло 2 БТГр зі складу бригади. Юрій Бутусов анонсував розповідь про перебіг бою з росіянами та звільнення командира бригади Дениса Курила, який особисто очолював одну з російських БТГр.

Танки “з мінімальним пробігом” введуть до складу українського підрозділу найближчим часом.

Журналіст стверджує, що росіян розгромив один батальйон ЗСУ який мав лише один БМП. Проти росіян використали протитанкову зброю.

ЗСУ захопили 6 новітніх Т-80БВМ росіян під Харковом

Трофеями стали і боєприпаси, зокрема підкаліберні.

ЗСУ захопили 6 новітніх Т-80БВМ росіян під Харковом

Бутусов продемонстрував знищену САУ 2С3 Акація росіян з цієї ж бригади.

Т-80БВМ — це варіант модернізації танка Т-80БВ, що розроблений Омським заводом транспортного машинобудування, та (як стверджує виробник) забезпечує підвищення його основних бойових якостей: вогневої потужності, захищеності, рухливості і командної керованості, подальшу підтримку його життєвого циклу підприємствами промисловості.

Модернізація включає установку багатоканального прицілу навідника «Сосна-У», що включає візирний, тепловізійний, далекомірний канали, а також канал керування ракетою.

На танк встановлена ​​125 мм гармата 2А46М-4, стабілізатор озброєння 2Е58 і прилад спостереження механіка-водія ТВН-5. Механізм заряджання доопрацьований під розміщення бронебійних боєприпасів зі збідненим ураном (3БМ59 «Свинец-1» і 3БМ60 «Свинец-2»).

Підвищення командної керованості забезпечено установкою УКХ-радіостанції Р-168-25У-2 «Акведук». Для захисту від вогню противника машина оснащена протикумулятивними гратчастими екранами і комплексом модульної динамічного захисту «Релікт». Також танк отримав доопрацьований газотурбінний двигун ГТД-1250. Бойова маса машини складає 46 т.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України