Війна РФ проти України

В ЗСУ тренують військових протидіяти ворожим БПЛА (фото)

Безпілотні літальні апарати Збройних сил України. Жовтень 2020. Фото: ЗСУ

На Житомирщині відбулися навчально-тренувальні збори з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА.

Повідомляється, що Командувач Сухопутних Військ Олександр Сирський взяв участь у зборах. Захід пройшов за участі також Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака.

Олександр Сирський оцінив навчально-матеріальну базу та побутові умови Житомирського військового інституту і 190 навчального центру, поспілкувався з керівництвом та інструкторсько-викладацьким складом, вивчив основні напрямки розвитку підготовки у навчальних підрозділах, перевірив хід робіт щодо покращення побутових умов та умов навчання.

Також Командувач Сухопутних Військ визначив завдання керівництву військових навчальних закладів і посадовим особам командування Сухопутних Військ Збройних Сил України щодо подальшого розвитку.

Збройні сили України тренуються протидіяти ворожим БПЛА (фото)

 

Збройні сили України тренуються протидіяти ворожим БПЛА (фото)

 

Збройні сили України тренуються протидіяти ворожим БПЛА (фото)

 

«З метою узгодження спільної роботи та організації взаємодії між підрозділами різних міністерств і відомств, які є суб’єктами антитерористичної діяльності, на Житомирщині пройшли навчально-тренувальні збори з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА», – йдеться в повідомленні Міноборони.

Серед іншого, учасники навчально-тренувальних зборів з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА відпрацьовували тактику дій та польоти в специфічних умовах обстановки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України