Збій в роботі щитовидної залози може стати причиною передчасної смерті

За словами вчених з дослідницького центру Erasmus University Medical Center в Нідерландах, проблеми з щитовидною залозою можуть стати причиною передчасної смерті.

Від правильного функціонування залози залежить вироблення необхідних гормонів, які регулюють насичення киснем всіх тканин і органів людини, тому в разі порушення її роботи негативні наслідки можуть відбитися на будь-якій системі людини, в першу чергу це стосується кровоносної.

Вчені виділяють два найбільш значущих захворювання щитовидної залози: гіпотиреоз (низьке вироблення гормонів) і гіпертиреоз (високе вироблення гормонів).

Внаслідок першого захворювання в якості подальших ускладнень на серце можлива аритмія, брадикардія (низький серцевий ритм), ризик інсульту та інфаркту міокарда, так як низька робота серця провокує високий рівень вмісту холестерину в крові і впливає на еластичність артерій.

Гіпертреоз ж навпаки, збільшує ризик виникнення серцевих нападів, так як серцебиття частішає, порушується його ритм і підвищується тиск.

Захворювання щитовидної залози легко виявити і вони лікуються, тому лікарі не рекомендують затягувати з візитом до лікарні при наявності симптомів хвороби.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh