Новини з Австрії

Від завтра в Австрії розпочинає діяти квиток на всі види громадського транспорту по всій країні

Новий «кліматичний» квиток надійшов в попередній продаж з 1 жовтня. На даний момент 70 000 чоловік вже скористалися можливістю купити його за пільговою ціною в 949 і 699 євро.

Починаючи з національного свята – офіційного старту – всі власники можуть використовувати цей проїзний його на всіх видах громадського транспорту по всій Австрії.

Міністр з охорони клімату Леонора Гевесслер заявила, що «люди хочуть мінятися і подорожувати з дбайливим ставленням до клімату, який можна захистити тільки разом».

Приблизно половина (37 100 або 53 відсотки) – це звичайні «класичні» проїзні. 29 відсотків склали молодіжні квитки (20 300), 16 відсотків купили літні люди (11 200) і 2 відсотки – Klimaticket Spezial (1 400).

«Маючи один квиток на всі види громадського транспорту по всій Австрії, кожен може просто сісти і поїхати куди захоче. Я вже купила свій квиток. До речі, його як і раніше можна купити зі знижкою EarlyBird до 31 жовтня », – підкреслила глава відомства.

Проїзний квиток як і раніше доступний зі знижкою до 31 жовтня на сайті www.klimaticket.at і на всіх стійках ÖBB, WESTbahn і беруть участь транспортних компаній. З урахуванням знижки звичайний «кліматичний» квиток коштує 949 євро замість тисячі дев’яносто п’ять євро. Ще більша знижка для пенсіонерів, молоді до 26 років, а також для людей з обмеженими можливостями. Замість 821 євро вони вартують 699 євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України