Новини з Австрії

В Австрії ввели єдиний проїздний квиток на всі види громадського транспорту

915 € в рік: "кліматичний" проїзний стартує 26 жовтня

Відносно «кліматичного» проїзного на громадський транспорт в Австрії в середу досягнуто згоди з ще незгідними з проєктом федеральними землями – Віднем, Нижньою Австрією і Бургенланд

У четвер міністр навколишнього середовища Леонора Гевесслер (Зелені) провела спільну прес-конференцію з губернаторами відповідних земель. На ньому представили «кліматичний» проїзний для всієї Австрії.

Практична реалізація проекту «1-2-3» починається в національне свято, 26 жовтня. Для Австрії в цілому проїзний коштуватиме близько 1095 євро. Однак спочатку “кліматичний” квиток буде пропонуватися зі знижкою 15%. З початку попередніх продажів 1 жовтня до національного свята він буде коштувати 949 євро замість 1 095 євро в рік. Для молоді молодше 26 років і літніх людей діє знижка до 821 євро, з 15-відсотковою знижкою на старті ціна складе 699 євро.

Проїзний діє майже всюди

Наприклад, в поїздах ÖBB, Westbahn, S-Bahn і у всіх регіональних автобусах східного регіону, а також на Wiener Linien.

  • Один тільки Відень, як і раніше коштує 365 євро в рік.
  • Весь східний регіон (Відень, Нижня Австрія та Бургенланд) доступний за 915 євро, річний квиток називається «VOR Metropolregions-Ticket».
  • Є також окремий річний квиток тільки для Відня і Бургенланда. З квитком “VOR Regions-Ticket» ви також можете використовувати всі лінії VOR через Нижню Австрію – за 550 євро в рік. Перш за все, це тріумф регіонального керівника Бургенланда Ханса Петера Доскоціля. Це економить 545 євро для пасажирів, яким для проїзду до Відня потрібна тільки Нижня Австрія.

Проїзний можна купити на сайті www.klimaticket.at з 1 жовтня на всіх стійках Westbahn і ÖBB, а також в офісах продажів транспортних компаній.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України