Техно

Завтра NASA проведе брифінг для ЗМІ про завершення розгортання телескопу Джеймса Вебба

NASA забезпечить пряму трансляцію та проведе брифінг для ЗМІ в суботу, 8 січня, щодо завершення розгортання основного обладнання телескопу Джеймса Вебба

Починаючи не раніше 9 ранку за EST, NASA транслюватиме прямі трансляції останніх годин основних розгортань телескопу Вебба. Після завершення прямої трансляції, приблизно о 13:30, NASA проведе брифінг для ЗМІ. Як трансляція, так і брифінг для ЗМІ транслюватимуться в прямому ефірі на NASA TV, у додатку NASA та на веб-сайті агентства.

В якості останнього кроку в основних розгортаннях обсерваторії команда Вебба планує розгорнути друге з двох основних дзеркальних крил. Коли цей крок буде завершено, Вебб завершить свій безпрецедентний процес розгортання в космосі, щоб підготуватися до наукових операцій.

Щоб приєднатися до брифінгу, ЗМІ повинні відповісти на запитання не пізніше ніж за дві години до початку дзвінка Лаурі Бец за адресою: laura.e.betz@nasa.gov. Політика NASA щодо акредитації засобів масової інформації для віртуальної діяльності доступна в Інтернеті.

Телескоп Webb, у міжнародному партнерстві з ЄКА (Європейським космічним агентством) і Канадським космічним агентством, стартував 25 грудня з європейського космодрому в Куру, Французька Гвіана. Зараз Вебб перебуває в процесі розгортання своєї остаточної конфігурації в космосі, керованого людиною процесу, який надає команді гнучкість, щоб призупинити та коригувати за потреби.

В результаті цього процесу час цих етапів може змінитися. NASA надає регулярні оновлення в блозі телескопа Webb. Громадськість також може стежити за розгортанням Вебба в Інтернеті за допомогою «Де Вебб?» інтерактивний трекер і веб-сторінку Deployments Explorer.

Після повної працездатності Вебб досліджуватиме кожну фазу космічної історії – від Сонячної системи до найвіддаленіших галактик раннього Всесвіту та всього між ними. Вебб відкриє нові та несподівані відкриття та допоможе людству зрозуміти походження Всесвіту та наше місце в ньому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України