Економіка

Завод з виробництва штучних футбольних полів переїжджає до Краматорська

Відкритий в кінці 2017 року завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів «ФФУ Продакшн» переїжджає з Київської області до Краматорська. Сьогодні завод переживає кризу, завантаження мінімальне

Про це написав у себе на сторінці в Facebook народний депутат Максим Єфімов, передає Країна Сьогодні

Він повідомив, що за кілька років роботи завод виконав десятки замовлень та побудував для Києва сучасні футбольні майданчики.

Завод виконав десятки замовлень і побудував в Києві сучасні міні-майданчики для гри в футбол найвищої якості. Через два роки експлуатації ці поля виглядають як нові. І незважаючи на всі політичні інтриги навколо підприємства, його творцям і колективу є чим пишатися, написав він.

Він зазначив, що сьогодні завод переживає кризу, завантаження мінімальне.

Підприємство останнім часом працювало тільки на мінімум своїх можливостей. Я можу змінити ситуацію і маю величезне бажання це зробити, написав він.

Максим Єфімов повідомив, що сьогодні завод знаходиться в процесі переїзду до Краматорська та незабаром розпочне виробництво штучних футбольних полів.

Зараз ми завершуємо ще ряд формальних процедур по переїзду підприємства в Краматорськ, йде документальна робота. А в найближчому майбутньому на вітчизняному підприємстві світового зразка, в моєму рідному Краматорську, ми будемо виробляти і будувати. Будемо створювати для наших дітей і дорослих якісні та безпечні умови для занять футболом, зазначив він.

https://www.facebook.com/maxim.viktorovich.efimov/videos/2668950680017437/

Завод заснований Українською Асоціацією футболу працював у Київській області. На підприємстві впроваджена світові технології виробництва штучної футбольної  «трави» Polytan.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.