Економіка

Під Львовом будують завод з виробництва високопротеїнових кормових добавок

Українські та голландські інвестори будують місті Буськ Львівської області сучасний завод з виробництва високопротеїнових добавок і високоякісних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Станом на сьогодні на майданчику головного виробничого комплексу сучасного заводу Feednova вже змонтовано понад 120 тонн металоконструкцій.

Передає прес-службу компанії підрядника РЕНОМЕ ЄВРОБУД

У компанії-підрядника зазначають, що загалом до кінця травня буде встановлено близько 220 тонн металокоснтрукцій для подальшого облаштування споруди, після чого розпочнеться монтаж сендвіч-панелей.

Також  на об’єкті тривають кладочні роботи та виконання комплексу робіт з облаштування очисних споруд

Ми максимально інтенсифіковуємо роботи, адже в планах замовників, незважаючи на простій, що пов’язаний із карантином, закінчити будівництво у встановлені терміни – наприкінці цього року, – розповів директор РЕНОМЕ ЄВРОБУД Андрій Моніч

Будівництво виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ стартувало в лютому. Інвесторами виступили українська група компаній «Ефективні інвестиції» та голландська компанія Mada Participations B.V., які інвестують у завод 20 мільйонів доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh