Економіка

Під Львовом будують завод з виробництва високопротеїнових кормових добавок

Українські та голландські інвестори будують місті Буськ Львівської області сучасний завод з виробництва високопротеїнових добавок і високоякісних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Станом на сьогодні на майданчику головного виробничого комплексу сучасного заводу Feednova вже змонтовано понад 120 тонн металоконструкцій.

Передає прес-службу компанії підрядника РЕНОМЕ ЄВРОБУД

У компанії-підрядника зазначають, що загалом до кінця травня буде встановлено близько 220 тонн металокоснтрукцій для подальшого облаштування споруди, після чого розпочнеться монтаж сендвіч-панелей.

Під Львовом будують завод з виробництва високопротеїнових кормових добавок - Країна Сьогодні — Новини України Онлайн

Також  на об’єкті тривають кладочні роботи та виконання комплексу робіт з облаштування очисних споруд

Ми максимально інтенсифіковуємо роботи, адже в планах замовників, незважаючи на простій, що пов’язаний із карантином, закінчити будівництво у встановлені терміни – наприкінці цього року, – розповів директор РЕНОМЕ ЄВРОБУД Андрій Моніч

Будівництво виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ стартувало в лютому. Інвесторами виступили українська група компаній «Ефективні інвестиції» та голландська компанія Mada Participations B.V., які інвестують у завод 20 мільйонів доларів США.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.