Війна РФ проти України

“Завдяки Вам”, – дитячий омбудсмен похвалилася путіну, як вкрала собі “сина з Маріуполя”. Відео

Викрадення українських дітей, певне, стало для російських окупантів прибутковою справою. Інакше як пояснити кількість прохань громадян рф, що зросла, про усиновлення дітей з Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Принаймні про це заявив путін.

Марія Львова-Бєлова, уповноважена за президента Російської Федерації з прав дитини, подякувала Володимиру Путіну можливість усиновити дитину з Маріуполя, пише Фокус.

“Володимире Володимировичу, ну, завдяки Вам <…> тепер я знаю, що таке бути мамою дитини з Донбасу. Складно, але ми одне одного точно любимо”, – заявила омбудсмен.

За словами Львової-Бєлової, Путін також підтримав пропозицію поширити соцгарантії на дітей учасників війни в Україні з різних російських ПВК.

На цій зустрічі путін також уточнив, що збільшилася кількість звернень громадян рф щодо усиновлення дітей із Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України.

Глава Кремля зазначив, що трагедія, що відбувається на Донбасі, зачіпає і зовсім маленьких громадян, дітей.

У МЗС України просили правоохоронців ініціювати розслідування щодо Львово-Бєлової, яка усиновила українську дитину. Дипломати нагадали, що це грубе порушення Женевської конвенції.

14 лютого 2023 року в США опублікувала незалежну доповідь про те, як влада РФ перериває родинні зв’язки між викраденими в Україні дітьми та їхніми родичами в Україні. Описано масштабну мережу підконтрольних рф структур, які займаються переселенням тисяч українських дітей.

Нагадаємо, 6 тисяч українських дітей стали заручниками російських окупантів. росія утримує їх у таборах, щоб перевиховати на свій лад і нав’язати своє бачення світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України