Право

Затверджено графік складання іспиту на загальні здібності та навички для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) (оновлено)

2 листопада 2020 року розпочнеться другий етап атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) – тестування на загальні здібності та навички.

Тестування на загальні здібності та навички складається з двох блоків: абстрактно-логічного та вербального, кожен з яких включає 30 запитань. За допомогою адаптивного механізму система обирає кожне наступне питання із урахуванням індексу складності попереднього. Таким чином, при наданні правильної відповіді на запитання, наступне буде запропоноване із підвищеним рівнем складності. Тестування буде відбуватись на комп’ютерах, які не підключені до мережі Інтернет.

На вербальний блок виділено 8 хвилин, на абстрактно-логічний – 20 хвилин. Водночас, варто зосереджуватись на правильності відповідей, а не на тому, щоб пройти їх усі. Важливо, що в кожному питанні лише одна правильна відповідь, крім деяких завдань вербального тесту, де потрібно обрати два варіанти, про що буде окремо повідомлено в умові завдання. Можна пропускати питання, не надаючи жодної відповіді, але до цього завдання не можна буде повернутися пізніше.

Результати кожного блоку підраховуються за допомогою стандартизованих балів за шкалою від 55 до 145 балів. Остаточна кількість балів за тестування на загальні здібності та навички виводиться шляхом підрахунку середнього арифметичного за результатами обох блоків.

Прокурори, які наберуть потрібну кількість балів (прохідний бал – 93), будуть допущені до третього етапу атестації.

ГРАФІК на 02.11.2020
ГРАФІК на 03.11.2020
ГРАФІК на 04.11.2020

ГРАФІК на 05.11.2020

ГРАФІК на 06.11.2020

ГРАФІК на 09.11.2020

ДОКУМЕНТИ ЩОДО АТЕСТАЦІЇ ПРОКУРОРІВ МІСЦЕВИХ ПРОКУРАТУР

Прокурори, які складатимуть іспит у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки з 2 листопада 2020 року, у разі необхідності можуть звертатися з відповідними заявами до кадрових комісій з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих):
– прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 2 листопада 2020 року, можуть звертатися до третьої кадрової комісії за електронною адресою: m3kadrkom@gp.gov.ua.
– прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 3 листопада 2020 року, можуть звертатися до четвертої кадрової комісії за електронною адресою: m4kadrkom@gp.gov.ua.
– прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 4 листопада 2020 року, можуть звертатися до першої кадрової комісії за електронною адресою: m1kadrkom@gp.gov.ua.
– прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 5 листопада 2020 року, можуть звертатися до другої кадрової комісії за електронною адресою: m2kadrkom@gp.gov.ua.
– прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 6 листопада 2020 року, можуть звертатися до першої кадрової комісії за електронною адресою: m1kadrkom@gp.gov.ua.
– прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 9 листопада 2020 року, можуть звертатися до третьої кадрової комісії за електронною адресою: m3kadrkom@gp.gov.ua.

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.