Право

Затримано колишнього посадовця-дезертира, який переховувався від слідства з 2014 року

За процесуального керівництва Луганської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил колишньому співробітнику управління Служби безпеки України в Луганській області повідомлено про підозру у дезертирстві (ч. 1 ст. 408 КК України).

Заданими слідства, підозрюваний у 2014 році не прибув до нового місця служби та залишився на тимчасово окупованій території Луганської області. У подальшому експравоохоронець виїхав з так званої «ЛНР» на підконтрольну Україні територію.

Його затримано у Києві. У ході проведення санкціонованих обшуків за місцем мешкання дезертира вилучені його мобільні телефони та копії документів.

Досудове розслідування здійснюється Другим слідчим відділом Територіального управління ДБР, розташованого у м. Краматорську, за оперативного супроводу співробітників ГУ ВБ СБ України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України