Затягування з проведенням виборів президента люди сприйматимуть як узурпацію влади

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко закликає припинити будь-які розмови про можливість перенесення президентських виборів та провести їх, як і призначено, 25 травня. Про це йдеться в зверненні Кличка.

Він наголосив, що сьогодні ми бачимо спроби затягнути виборчий процес, перенести або й зовсім поки не проводити президентські вибори. «Ми не повинні цього допустити! Народ має обрати президента 25 травня. Інакше країна і далі перебуватиме в економічній і політичній кризі», – підкреслив лідер «УДАРу».

Політик зауважив, що сьогодні треба стабілізувати ситуацію в Україні і йти вперед – втілювати реформи, запроваджувати високі стандарти життя.

За словами Віталія Кличка, саме для цього якнайшвидше повинна сформуватися нова влада в Україні. «В затягування виборів президента сьогодні «граються» чимало політиків, зокрема, і народних депутатів. Але хочу попередити: такі дії люди розцінюють як узурпацію влади. І це може призвести до складних процесів. Я закликаю всі політичні сили подумати про країну і її майбутнє. Сьогодні як ніколи потрібна державницька позиція і відповідальність за свої дії», – підкреслив Віталій Кличко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh