Авторські статті

Затягування з проведенням виборів президента люди сприйматимуть як узурпацію влади

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко закликає припинити будь-які розмови про можливість перенесення президентських виборів та провести їх, як і призначено, 25 травня. Про це йдеться в зверненні Кличка.

Він наголосив, що сьогодні ми бачимо спроби затягнути виборчий процес, перенести або й зовсім поки не проводити президентські вибори. «Ми не повинні цього допустити! Народ має обрати президента 25 травня. Інакше країна і далі перебуватиме в економічній і політичній кризі», – підкреслив лідер «УДАРу».

Політик зауважив, що сьогодні треба стабілізувати ситуацію в Україні і йти вперед – втілювати реформи, запроваджувати високі стандарти життя.

За словами Віталія Кличка, саме для цього якнайшвидше повинна сформуватися нова влада в Україні. «В затягування виборів президента сьогодні «граються» чимало політиків, зокрема, і народних депутатів. Але хочу попередити: такі дії люди розцінюють як узурпацію влади. І це може призвести до складних процесів. Я закликаю всі політичні сили подумати про країну і її майбутнє. Сьогодні як ніколи потрібна державницька позиція і відповідальність за свої дії», – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.