Авторські статті

Комуністам захотілося крові українських патріотів

Шизофренія комуністів.

Вчора депутат російської Державної Думи, заступник голови ЦК Комуністичної партії Російської Федерації Валерій Рашкін заявив про те, що російські спецслужби мають всі підстави для прийняття рішення про ліквідацію, – тобто фізичне знищення – «двох найбільш небезпечних лідерів неонацистів на Україні»: лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша та активіста УНА-УНСО Олександра Музичко.

Більше того, Рашкін переконаний, що спецслужби зобов’язані це зробити в рамках закону РФ «Про протидію тероризму». За словами депутата-комуніста, оголошення Яроша та Музичко в міжнародний розшук, що вже зробила Росія, – то лише «формальний захід», яким не можна обмежуватися. «Росія може скористатися ефективним досвідом Моссаду щодо усунення терористів та осіб, що скоїли тяжкі злочини проти військових та цивільних осіб», – цитує Рашкіна прес-служба Московського міського комітету КПРФ. Повністю цю ганебну заяву можна прочитати на сайті КПРФ (http://kprf.ru/party-live/opinion/129176.html).

«Правий сектор» обурений, що його провідника Дмитра Яроша прирівнюють до терористів та неонацистів. Сумно, але не дивно, що маріонетки Кремля мало того, що закликають до вбивства, а ще й не вміють відрізняти ватажків національних визвольних рухів від злочинців-нацистів. Втім, нас не дивує, що вбивати закликають саме комуністи. Як відомо, на їхніх руках та совісті – кров мільйонів закатованих людей. Саме вони винайшли таку машину тортур, як ГУЛАГ. Незалежно від того, що сучасні комуністи є лише карикатурою на своїх попередників, їхні апетити до крові не вщухли.

Ми впевнені, що комуністична партія, яка пропагує людиноненависництво, нетерпимість до іншої точки зору і має всі ознаки тоталітарної секти, не має права на існування у сучасному світі. Отож заборона Комуністичної партії в Україні та боротьба з наслідками її діяльності стає для нас однією з пріоритетних цілей, якої ми будемо досягати найближчим часом.

Політрада «Правого сектора»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Предлагаю коммунистами РФ топить топки. Их дубовые головы дают много жара

  2. А може краще українським чи американським спецслужбам ліквідувати Рашкіна?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.