Затягування України в “мутно-тайожний союз імені Путіна” – це зрада власного народу

Зміна президентом Януковичем зовнішньополітичного курсу держави через відмову підписати Угоду про асоціяцію з Евросоюзом і затягування України в “мутно-тайожний союз імени Путіна” – це зрада власного народу”.

Про це 29 грудня 2013 року на народному вічі в Луцьку заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Євген Мельник.

“Після того, як відбулося побиття мирних протестувальників на Майдані Незалежности у Києві, депутати від опозиції запросили до Верховної Ради весь склад уряду, аби відправити його у відставку. Прем’єр Азаров щось лепетав на власне виправдання, а міністр МВС Захарченко навіть не з’явився у сесійній залі, чим ще раз довів, що він боягуз і здатний лише давати команди бити дітей.

Згодом звітував перед народними депутатами і генпрокурор Віктор Пшонка, який мав повідомити про те, як відбувається розслідування кривавих подій на Майдані. Натомість головний прокурор держави виступив у якості адвоката влади і верховного судді майданівців.

Пізніше ми усі стали свідками того, як на День міліції президент Янукович вручав подяки “Беркуту” та усім тим, хто здійснював розгін мирного Майдану. Звідси напрошується висновок: українська влада – це інструмент Кремля, який крок за кроком знищує нашу незалежність, економіку, мале та середнє підприємництво, розбазарює золотовалютні резерви тощо. Зараз вони хочуть вкрасти у нас гідність, але цього ніколи не буде, бо Майдан стоятиме доти, доки бандитську владу не буде усунуто”, – зазначив свободівець Євген Мельник.

Comments

0 comments

One comment

 1. Ага, гАЛАЦУЦАМ, с таким вектором развития, будет проще, на их дурные мысли, перемещаться для работы в Эвро-Садом. Проще поставлять своих проституток, проще выносить горшки, с испражнениями бюргеров, проще раствор замешивать на стройках и получать за это эВРО-Садомовские копИЙки.
  Всегда были и будите, для Эвро-Садома, не что на вроде рабочей НЕГРОЙДНОЙ массы!,,, не более того!
  Что ж вы так ЖОПУ любите лизать Эвро-Садому?
  Думается потому, что предатели всегда есть предатели, (БЛЯДИ – проще говоря, от тюрского!) сидели на печи и в спину стреляли, да дивизию гАЛИТЧИНА $$снаряжали, что бы с дедами и отцами нашими воевали! Предатели – БЛЯДИ и католики тЯГНИСРАКОВСКИЕ!
  Стрелять и вешать, всех скотов блядских!
  бЛЯНДЕРА ПИДОР!, ПИДЕРАСТ! ВАФЛЕР нацистский!
  Нехай он перевергётся в гробу СУКА, в день своего поганого рождения!
  Хай его черти, в котле со смолой горячей, вечно варят!
  Поделом за грехи его вечные!
  Тварь, мразь, харкота-гнойная… бЛЯНДЕРА!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh