Новини

“Заради цього можна жити. І воювати”: Ярош розповів, як вперше взяв до рук зброю на Донбасі

Нардеп назвав найвизначніші для нього бої на сході України.

Командир Української добровольчої армії, екс-лідер “Правого сектора”, нардеп Дмитро Ярош згадав про свій особистий військовий досвід, який він отримав на Донбасі. Про це Ярош розповів в інтерв’ю “Апострофу”, повідомляють Патріоти України.

За його словами, одним з найбільш пам ” ятних боїв є перший, в якому Дмитро Ярош у складі добровольців “Правого сектора” штурмував блокпост під Слов’янськом.

“Бачте, особливо тоді потрібно було дійсно показати власним прикладом. Під слов’янськ їдемо – я особисто веду вогонь, координую дії груп… Тоді ж хлопці ще недосвідчені були всі. Та й я був недосвідчений. Зараз навіть дивно згадувати, що і як тоді робили. Зараз я б зовсім інакше все зробив – і планування, логістику, і комунікації, і розвідку…” – зазначив Ярош.

Також нардеп назвавши бої під Покровськом, на “Республіці” і Савур-могилою, в результаті яких добровольці здобули велику кількість трофейної зброї.

“Так. Є чим пишатися. Є що згадувати. Коли ми зустрілися з Микацем вперше за довгий час – то стільки всього згадали! І дуже приємно чути від бойового генерала: “Хлопці, на вас завжди можна було покластися”. Заради цього можна жити. І воювати. Щоб люди так відгукувалися про нас”, – сказав Ярош.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України