Авторські статті

Українці висловлюють співчуття з приводу смерті російського артиста, який підтримував Україну

Відомий актор з Росії Дмитро Марьянов, який помер 15 жовтня в Підмосков’ї, був одним з тих діячів культури і кіно, які не підтримали путінську агресію в Криму і на Донбасі.

Зараз українці в соціальних мережах сумують з приводу смерті артиста, протиставляючи його “підгодованим” колегам, які прославляють злочини влади Кремля.

За попередньою інформацією, смерть сталася через відрив тромбу.

Варто відзначити, що Марьянов торік весною приїжджав до Києва з виставою “Нереальне шоу”, в якому грав головну роль разом з любов’ю Толкалиной. Актор не боявся осуду в РФ за свої гастролі в Україні і закликав не вірити кремлівської пропаганди. Також відомо, що його дружина Ксенія Бик – українка, а одружилися вони вже після початку конфлікту на Донбасі.

Дмитро Марьянов намагався триматися подалі від політики, при цьому відзначаючи, що в Росії є відверто зомбовані люди, не здатні мислити своєю головою, споживають все, що лунає з екранів ТБ.

Українці в Мережі сумують з приводу смерті цього чудового актора.

“Дмитро не був такі “розкрученим” актором, як Безруков, Бодров, Пореченков і т. п. Напевно, тому, що не стелився перед начальством і не співав хвалебні оди правлячому режиму. Альо він був безумовно талановитий: подивіться хоча б на його “Веселку”! І навіть негативні ролі в його виконанні, як злочинець-спецназівець Андрій з “Головний калібр – Хроніки “Пекла””, дуже є ятовувалися і були наділені надзвичайною харизмою”, – пише Ілля Остапенко.

“Мільйони українців тужать за Дмитром Марьяновим! А ви, Кобзони, Киркоровы, Пореченковы увійдете в історію як вбивці!” – порівнює померлого актора з “зоряними” колегами інший користувач, Роман Курляков.

“Був талант у людини…. і хоч не знімався багато…та й піарних понтів у нього не було… але тільки називали його прізвище, відразу згадувалося, хто він”, – зазначає Віктор Великий.

Наташа Бондарєва: “Дуже шкода, гарний був актор і хороша людина!”

Roman Newaza: “Хороший був актор і людина. Все написано на обличчі. Земля пухом”.

Віра Крижанівська: “Дуже шкодую і сумую! Йому б ще жити й жити…”

Віталій Юрчук: “Хлопці, я з Дімою служив в армії! Він у нас в клубі служив! Учебка ШМАСУ Вишній Волочек! Вище веселки!.. Так його називали! Він тоді був пізнаваний завдяки цьому фільму! Упокой його душу, Господи!”

Зазначимо, що покійний Дмитро Марьянов дійсно був достойною людиною і не плазував перед “сильними світу цього”, щоб виторгувати собі якісь преференції. Пореченков, навпаки: не тільки підтримав путінську агресію на сході України, але й особисто приїхав до бойовиків в Донецьк, взявши кулемет і стріляв по позиціях українських воїнів. Кобзон виступав на окупованих теріторіях для сепаратистів “республік”, закликав бомбити Київ і знищити державу Україна. Філіп Кіркоров і його татусь Бедрос (у свій час займався агітацією і переплутав Ющенка з Януковичем) постійно підлизуютсья перед Путіним, надають підтримку кремлівських агресорів, а потім ображаються, чому їх не пускають в Україну. Це стосується і інших “ватних” акторів, режисерів та інших діячів культури РФ, які після початку путінської агресії як зграя собак накинулися на Україну і досі по-холуйському підспівують своєму вождеві.

А адже по суті український народ – люди мирні. Адже ми не росіяни, не російських ненавидимо. Ми просто зневажаємо тих, хто веде проти нашої країни загарбницьку політику. Ми зневажаємо тих політиків, спортсменів, науковців, діячів культури і діячів, які підтримують окупацію України. А нормальним людям – музикантам, таким як Макаревич, Гребенщиков; акторам – таким як Марьянов, Ахеджакова, Басилашвілі ми ставимося з великою повагою, і нас не мало не бентежить, що вони громадяни Російської Федерації.

Такі як актор Марьянов – це люди світу, а такі як Путін і його дармоїди – це військові злочинці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.