Способів схуднути безліч, однак не всі вони ефективні. Тім більше, що кожній людині в силу особливостей організму, типу статури і рівня підготовленості підходять зовсім різні вправи.
Деяким протипоказані інтенсивні фізичні навантаження, так що доводитися шукати більш дешеві варіанти, наприклад, втягувати живіт. Якщо робити це правильно, результат перевершить всі очікування.
Важливе очисне вправо, яка запускає метаболізм.
Воно попереджує багато захворювань, стимулює діяльність всіх органів живота та малого тазу, усуває застійні явища — допомагає схуднути досить швидко.
Втягувати живіт необхідно, якщо ви хочете:
- виглядати більш привабливо;
- схуднути або підвищити тонус м язів;
- придбати гарну поставу (втягуючи живіт, мимоволі розправляються плечі);
- нормалізувати діяльність шлунково-кишкового тракту. Якщо правильно
- втягувати живіт, можна не тільки схуднути, але запобігти утворенню запорів.
Основні його руху — втягування і відпускання живота.
Люди з великою вагою теж можуть з успіхом виконувати цю вправу.
Якщо навіть здається, що живіт залишається нерухомим, скорочення внутрішніх м язів все одно забезпечить стимулювання внутрішніх органів.
Виконання цієї вправи нормалізує стан органів травлення, допомагаючи активному виведенню відходів, заспокоює психіку, стимулює циркуляцію крові в області живота і тазу, що полегшує стан при виразках, гастритах, колітах, жіночих хворобах, геморої, простатиті, захворюваннях печінки, нирок, жовчного міхура та підшлункової залози, сечового міхура.
Починати виконання цієї вправи потрібно тільки на порожній шлунок 2-3 рази на день, за годину перед кожним прийомом їжі.
Регулярно приділяйте зайняти по 3-5 хвилин:
1. Вихідне положення — стоячи, розставивши ноги на ширині плечей.
2. Тепер зігніться і зіпріться об коліна. При цьому зігніть пальці всередину, а спину тримаєте прямій. Для особливої стійкості ноги злегка зігніть в колінах.
3. Потім зробіть видих через рот, злегка нахилившись вперед, і швидко поверніться в початкове положення, втягнувши живіт як можна сильніше. Щоб уникнути кашлю, втягуючи живіт, опустіть підборіддя на груди.
4. Затримайте дихання після видиху і швидко розслабте живіт.
5. Потім знову втягніть живіт і відразу ж відпустіть. Продовжуйте це робити на затриманому диханні до тих пір, поки не захочеться зробити вдих.
6. Повільно вдихніть. Виконайте 2-3 глибоких дихання.
7. Постарайтеся виконати вправу від 3 до 10 разів. Пам ” ятайте, що не можна займатися через силу лікувальними і очисними процедурами. При відсутності тренування багато можуть зробити лише пару вдихів і видихів. Індійські йоги виконують з легкістю 150-200 втягувань на кожній затримці дихання.
Увага! Ці вправи заборонено при гострих запальних захворюваннях органів живота, внутрішніх кровотечах, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки