Авторські статтіФотогалерея

Найефектніші і відомі фотографії за останні 100 років

Австралієць Скотт Джонс (Scott Jones) цілує свою дівчину, Алекс Томас (Alex Thomas) з Канади, під час хуліганських подій після хокейного матчу.

Олімпіада 1968-го року і привітання Чорної Сили (Black Power). Американські атлети Томмі Сміт (Tommie Smith) і Джон Карлос (John Carlos) вітають публіку, затиснувши кулаки в чорних рукавицях. Після цієї події вони були дискваліфіковані. Володар срібної медалі, австралієць Пітер Норман (Lindsay Norman), надів значок прав людини і підтримав американських спортсменів під час привітання.

Перша чорна дівчина в історії Америки, яка надійшла в ліцей, де навчалися тільки білі – Дороті Каунтс (Dorothy Counts). ІЗ-за тиску і знущань вона змогла протриматися там тільки 4 місяці.

Три сестри фотографуються в одному і тому ж місці в одній і тій же позі, але на останній фотографії одна з них відсутня.

Одна з найвідоміших фотографій століття. Буддійський монах Тхіч Куанг Дік (Thich Quang Duc) підпалив себе з метою протесту проти уряду Південного В єтнаму, яке знущалося над священнослужителями. Згораючи у вогні, він практично не видавав звуків і не рухався.

Ветеран війни схиляється перед танком, з яким він провів багато років.

Дитина простягає поліцейським кульку під час протестів проти обмежень бюджету – Бухарест.

Колишній поліцейський Рей Льюїс затриманий за участь у протестах “Захопи Уолл-стріт” (Occupy Wall Street).

Китайський священик молитися за померлого пасажира в залі очікування на станції метро.

Собака по кличці Леао вже кілька днів чекає біля могили свого господаря, який помер під час зсуву в Ріо-де-Жанейро. 2011 рік.

Поїзд Голокосту, зупинений американськими солдатами в 1945 році. Біжать назустріч свободі.

Джон Ф. Кеннеді-молодший (John F. Kennedy Jr.) вітає покійного батька як солдат.

Християни захищають мусульман, які здійснюють намаз під час повстань в Єгипті в 2011 році.

Літній чоловік з Південної Кореї махає рукою своєму родичеві з Північної Кореї. У 2010 році, за згодою обох країн, родинам, які розлучилися під час війни 1953 року, було дозволено провести 3 дні разом.

Японець проливає сльози радості – врятували його  собаку під час цунамі в 2011 році.

“Почекай мене, тату!”

Так кричав цей хлопчик, наздоганяючи свого батька, який потрапив на фронт. Британська Колумбія, 1940 рік.

Священик, що служить у флоті, обіймає смертельно пораненого солдата. Венесуела.

Перша пара, яка одружилася після схвалення одностатевих шлюбів. Філліс Сігел (Phyllis Siegel) (76) і Конні Копелов (Connie Kopelov) (84).

Дитина, яка дивом була знайдена живим через 4 дні після цунамі в Японії.

Париж у часи фашизму. Громадянин Франції не може стримати сліз.

Англійська бранець Горацій Гріслі (Horace Greasley) перед нацистським командиром Генріхом Хіммлером (Heinrich Himmler). Йому вдавалося втекти із концентраційного табору понад 200 разів, але щоразу він повертався назад. Причиною втеч була німецька дівчина.

Пожежний, який пригостив водою постраждалу під час пожежі коалу. Австралія, 2009 рік.

У день пам’яті 11 вересня, Роберт Пераза (Robert Peraza) цілує написане на пам ” ятнику ім’я свого покійного сина.

Через кілька годин після вбивства Кеннеді, новий президент Ліндон Джонсон (Lyndon Johnson) дає клятву в літаку Air Force One. Поруч з ним Жаклін Кеннеді (Jacqueline Kennedy) в рожевому костюмі, який все ще був у крові.

Під час урагану “Катріна” 5-річна Таніша Блевин (Tanisha Blevin) і 105-річна Ніта Ля Гардэ (Nolan LaGarde) тримають один одного за руку. Вони обидва бездомні. Новий Орлеан, США.

Молода дівчина, яку взяли в карантинну зону після ядерного витоку у зв’язку з цунамі в Японії, пестить свою собаку через скло.

Журналісти Єуна (Euna Lee) і Лора Лінг (Laura Ling) зустрічаються зі своїми сім’ї ямі після 12-річного полону.

Молода пацифістка Джейн Роус Касмир (Jane Rose Kasmir ) у рамках протесту проти В’єтнамської війни простягає солдатам квітку. Ця фотографія стала символом.

Невідомий бунтар один стримував колону танків під час заворушень на площі Тяньаньмень (Tiananmen ) в 1989 році. Китай.

Ще одне фото того періоду. Всі тікають, а він стоїть.

Глухий Гаролд Віттлес (Harold Whittles) з подивом відкриває очі, після того як він вперше почув звуки зі слуховим апаратом.

Німецький солдат, який був в полоні Радянського Союзу, зустрічається зі своєю дочкою. В останній раз він бачив її, коли їй було 1 рік.

Легендарні футболісти Пеле (Pele) і Боббі Мур (Bobby Moore) міняються футболками. 1970 рік. Ця фотографія стала символом антирасизму.

Південний Судан оголошує незалежність від Судану.

Блакитна планета під час польоту Apollo 8, 1968 рік.

Че Гевара. Фотографія, яка стала всесвітнім символом незалежності.

Шарбат Гула. Журналіст Стів Маккарри (Steve McCurry) сфотографував Гулу в таборі для біженців на території Пакистану, коли їй було 12 років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України