Техно

Запуск українського супутника “Січ-2-30” відкладено – він не полетить в космос у цьому році

Запуск американської ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX перенесено на початок 2022 року

Вітчизняний супутник дистанційного зондування Землі “Січ-2-30” буде виведений на орбіту у січні наступного року

Інформацію про перенесення пуску ракети-носія на 10 січня 2022 року оприлюднено на сайті компанії Ілона Маска. Нагадаємо, що в червні КБ «Південне» підписало контракт для запуску українського супутника «Січ-2-1»

Супутник "Січ-2-30" не полетить в космос в цьому році

Нагадаємо, за планом виведення українського космічного апарату на орбіту мало відбутися у грудні цього року. Відповідна угода була укладена між КБ “Південне” і компанією ISILaunch та проавансована українською стороною. Також НАН України проводило випробування супутника “Січ-2-30” на замовлення КБ “Південне”

Український супутник дистанційного зондування землі "Січ-2-30"
Український супутник дистанційного зондування землі “Січ-2-30”

Космічний апарат дистанційного зондування Землі “Січ-2-30” має стати першим з угрупування українських супутників, яке передбачується створити до 2025 року.

Також триває підготовка наземного сегмента Національного центру управління та випробувань космічних засобів до запуску “Січ-2-30”. Ідеться про створення Центру управління польотами для управління супутника з орієнтовним терміном завершення робіт у серпень ц.р., доопрацювання програмного забезпечення та підсистеми інформаційного супроводження, а також підготовку персоналу.

Рендери перспективних українських космічних апартів, котрі планують вивести на орбіту в найближчі роки
Рендери перспективних українських космічних апартів, котрі планують вивести на орбіту в найближчі роки

 

Згідно з Загальнодержавною цільовою науково-технічною космічною програмою на 2021-2025 роки, за найближчі 4 роки планується вивести на орбіту сім українських супутників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України