Новини з Австрії

Австрієць виростив 143 кілограми марихуани на своїй ділянці

Поліція Штирії в Австрії виявила партію марихуани в кількості 143 кг (!) на суму 1,4 мільйона євро. За даними поліції, що 55-річний та його 46-річний знайомий вирощували нарковмісну коноплі на плантації.

Ще влітку 2019 року поліція отримала від місцевого населення інформацію про велику кількість конопляних рослин на ділянці в південному штирійскому районі Лейбніц. Підозра, що це може бути не медична, а нарковмісна коноплі, підтвердилося після дослідження зразків рослин в кінці вересня. І під час великої операції в жовтні поліція захопила всю ділянку — всього 807 рослин — і знищила її. Розслідування показало, що ці двоє наркоагрономів вже збирали врожай марихуани в 2018 році. Марихуана була продана дилерам у міському парку Граца.

Підозрювані — це дві людини, які вже були засуджені в минулому за Законом про наркотики. 46-річний чоловік з району Грац надав земельну ділянку і допомагав із збиранням урожаю, а 55-річний житель округу Лейбніц, у якого немає офіційного доходу, живе від продаж наркотичних речовин. Свого часу обидва належний чином інформували владу про виробництво легальної конопель з CBD, яка не містить тетрагідроканнабінол (ТГК).

Ведеться слідство.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України