Новини з Австрії

В австрійській лікарні захиститися від поганих вібрацій хочуть за допомогою «кільця енергетичної захисту»

Багатостраждальний KH Nord: «кільце енергетичної захисту» є, а хрестів немає

Лікарняна влада у свій час замовила «кільце енергетичної захисту» за 90 000 євро для нового KH Nord, але від хрестів на стінах палат вирішили відмовитися: керівники віденської лікарні не хочуть дискримінувати кого-небудь.

Замовлення від лікарняної асоціації до таємничого езотерику з району Мондзю у Верхній Австрії викликав справжній ажіотаж: він повинен був захистити нову лікарню у Відні-Флорідсдорф від поганих вібрацій за допомогою «кільця енергетичної захисту». Фінансування замовлення з тріском провалилося, коли з’ясувалося, що замість розрахункових 800 мільйонів євро KH Nord вже тоді коштував платникам податків близько 1,4 мільярда євро, а два міських радника від SPÖ виявилися замішаними в численних скандалах в KH Nord.

Тепер нинішні віденські політики в галузі охорони здоров’я та адміністрація лікарень, мабуть, продовжують довіряти цьому «кільцю енергетичного захисту» більше, ніж християнській вірі: їм не потрібні хрести на стінах лікарняних кімнат — замість цього є тільки красиві картинки березових гаїв.

«Причина цього полягає в тому, що релігійний символ може бути дискримінацією по відношенню до інших конфесій», — заявив директор по сестринській справі Йохен Хайдвогель. На його думку, досить того, що на третьому поверсі лікарні буде християнська і єврейська молитовні кімнати, а також невелика мечеть.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України