В австрійській лікарні захиститися від поганих вібрацій хочуть за допомогою «кільця енергетичної захисту»

Багатостраждальний KH Nord: «кільце енергетичної захисту» є, а хрестів немає

Лікарняна влада у свій час замовила «кільце енергетичної захисту» за 90 000 євро для нового KH Nord, але від хрестів на стінах палат вирішили відмовитися: керівники віденської лікарні не хочуть дискримінувати кого-небудь.

Замовлення від лікарняної асоціації до таємничого езотерику з району Мондзю у Верхній Австрії викликав справжній ажіотаж: він повинен був захистити нову лікарню у Відні-Флорідсдорф від поганих вібрацій за допомогою «кільця енергетичної захисту». Фінансування замовлення з тріском провалилося, коли з’ясувалося, що замість розрахункових 800 мільйонів євро KH Nord вже тоді коштував платникам податків близько 1,4 мільярда євро, а два міських радника від SPÖ виявилися замішаними в численних скандалах в KH Nord.

Тепер нинішні віденські політики в галузі охорони здоров’я та адміністрація лікарень, мабуть, продовжують довіряти цьому «кільцю енергетичного захисту» більше, ніж християнській вірі: їм не потрібні хрести на стінах лікарняних кімнат — замість цього є тільки красиві картинки березових гаїв.

«Причина цього полягає в тому, що релігійний символ може бути дискримінацією по відношенню до інших конфесій», — заявив директор по сестринській справі Йохен Хайдвогель. На його думку, досить того, що на третьому поверсі лікарні буде християнська і єврейська молитовні кімнати, а також невелика мечеть.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh