Техно

Замовлення таксі в режимі онлайн: переваги, нові можливості і перспективи

Таксі, як сервісна служба в онлайн-просторі, вже не викликає сплеску емоцій, проте OnTaxi знайшлося чим здивувати постійних і нових клієнтів. Нововведення виразилося в доданій можливості замовляти пасажирський транспорт не тільки традиційним способом (запам’ятовується короткий номер телефону або через встановлене додаток), але і на офіційному сайті компанії, який раніше мав виключно інформативне навантаження. Пасажирам, які регулярно замовляють таксі, варто занести онлайн-ресурс в закладинки, щоб ця форма замовлення була завжди під рукою. Для Києва ось посилання https://ontaxi.com.ua/kyiv

Функціонал сайту OnTaxi: пам’ятки та інструкції для пасажирів

Сайт попросить простих реєстраційних дій, а більше від відвідувачів нічого не потрібно, оскільки спеціальна програма синхронізує інформацію щодо програми в смартфоні. Тому зберігаються накопичувальні бонуси і всі ті привілеї, які пасажир зумів активувати за історію користування сервісом OnTaxi. Мало того, клієнт може отримати наступні види послуг:

  • вибір автомобіля певного класу;
  • авто з великим багажником або дитячим кріслом;
  • інформація про номінали відстаней і ціни.

Відвідавши віртуальний ресурс, можна детально познайомитися з умовами користування пасажирської служби, вивчити пам’ятки і отримати пізнавальну інформацію, яка так чи інакше стосується подорожей. Медіаформати мають зручну читану форму, а якщо якісь моменти і викличуть сумніви, то можна зв’язатися з адміністратором.

Переваги сервісу OnTaxi

Над сайтом ведеться безперервна робота, а ціль – це максимум комфорту в поїздці і мінімум часу на замовлення і очікування. Як і раніше перевагою стало застосування картографічних розрахунків перевезення, побачити яку можна на зменшеній копії міста. Розглянути в найдрібніших подробицях можна не тільки відстань і криву лінію подорожі, але і дізнатися про вартість поїздки до того, як пасажир розмістився в салоні автомобіля. Але і на цьому переваги не закінчуються, адже карта має функцію маніпулювання, де кожен відвідувач може змінювати точки відправлення / прибуття і спостерігати, як зміниться маршрут.

У телефонному додатку таких удосконалень поки немає, але фахівці працюють над цим. Якщо мобільний пристрій недоступно через розрядки батареї, то сайт буде відмінним варіантом для виклику пасажирської служби OnTaxi.

Перспективи, націлені на покращення обслуговування

У компанії попереду реалізація грандіозних ідей – це вихід на віддалені регіони, причому жителі периферійних областей будуть обслуговуватися не гірше, ніж в столиці. Їм будуть доступні всі сервісні блага, починаючи від надань автомобілів елітного класу і закінчуючи рейсовими послугами.

На сайті можна залишити своє побажання, яке обов’язково буде враховано. Можливо, відвідувачам ресурсу буде цікаво взяти участь в дослідженнях, проведених компанією серед активних користувачів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України