Спорт

Кращі силові тренажери для дому

Як домогтися досконалого рельєфу м’язів? Щоб досягти високих результатів, слід докласти зусиль, перебороти свою лінь, переглянути раціон і, звичайно ж, систематично тренуватися. Хочете мати привабливе тіло і міцне здоров’я – складіть тренувальну програму і виберіть правильні силові тренажери. Сьогодні ефективно прокачати тіло можна як в спортзалі, так і в домашніх умовах. Вибір обладнання залежить від поставлених цілей і пріоритетів.

Для чого потрібні силові тренажери?

Сучасний ринок товарів для спорту та активного відпочинку пропонує різні варіанти для повноцінних занять вдома. З якими завданнями справляються сучасні спортивні агрегати? З одного боку, вони допомагають позбутися зайвої ваги, розвинути витривалість і силу, в цілому зміцнити організм, а з іншого боку, дозволяють наростити і зміцнити м’язову масу. Вправляючись на одному спортивному агрегаті, ви пропрацюєте певну групу м’язів: преса, спини, рук, сідниць, плечового пояса, тощо.

Різновиди силових тренажерів

Вироби характеризуються загальним принципом дії: вони моделюють тіло, діють на м’язи за допомогою підняття важких предметів або власного тіла. Виділяють три види установок:

  • З вбудованими вагами. Основа їх конструкції – плоскі обгумовані вантажі, за рахунок підйому яких ви отримуєте необхідне навантаження. Вони впливають саме на певну м’язову групу, поки інші знаходяться в стані спокою. Даний тип спортивних тренажерів є ідеальним рішенням для новачків, оскільки вантажі фіксуються і мають спрямовану дію, що зводить ризик отримання травм до нуля.

  • З вільною вагою. М’язи отримують навантаження, коли ви використовуєте обтяження у вигляді гантелей, штанг. Виконуючи підходи, важливо стежити за положенням свого тіла і збереженням рівноваги. Рекомендується перші тренування проводити під наглядом тренера, який розповість і покаже, як правильно тренуватися, щоб не отримати травму. Варто зазначити, що таким виробам віддають перевагу досвідчені спортсмени, щоб швидко наростити м’язову масу.

  • Під власною вагою. Вага вашого тіла є головним обтяженням. Характеризуються доступністю і простотою у використанні. Вони дозволяють прокачати мускулатуру, розвинути гнучкість, витривалість і силові показники. Лави, бруси, турніки – основні представники даного виду обладнання.

Що необхідно знати, приступаючи до силового тренінгу?

  • Тренувальний процес і для новачків, і для професійних спортсменів має починатися з розминки. Вправлятися на кардіотренажерах, присідати, стрибати на скакалці – вирішувати вам, але перед тренінгом вам потрібно добре «підготувати» мускулатуру.

  • Починайте з мінімальної ваги, поступово збільшуючи навантаження.

  • Виконуйте 8-10 підходів на кожну задачу, перерва між вправи не має перевищувати 60-80 секунд.

  • Слідкуйте за диханням і положенням тіла.

Навісні турніки, лавки для преса, бруси, гантелі – найпопулярніші силові тренажери, які купують для домашньої експлуатації. Вони займають мінімум вільного простору, при цьому ви можете виконувати різноманітні комплекси. Якщо дозволяє площа приміщення, зверніть увагу на мультистанції – такі конструкції повноцінно зможуть замінити похід в тренажерку. Незалежно від того, на якому варіанті ви зупините вибір, устаткування має бути надійним, міцним і безпечним.

Завдяки наполегливості та систематичним заняттям на силових тренажерах ви обов’язково досягнете потрібного результату – підтягнутого рельєфного тіла!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України