Авторські статті

«Зал порожній, як і рік тому»: експерт прокоментував виступ Зеленського в Давосі

Відомий експерт Юрій Касьянов прокоментував поїздку глави держави Володимира Зеленського в Давос. На своїй сторінці у facebook Касьянов пише, що так само, як і рік тому, під час виступу українського президента зал був порожній.

«Рік тому під час виступу Порошенко у Давосі був порожній зал. В цьому році, коли виступав Зеленський, теж був порожній зал. Рік тому очевидний з піною у рота спростовували порохоботи. Тепер рвуть сорочки на собі зеленоботи. А інвестори в Україну не йшли і не йдуть. І люди звідси їдуть. Так, може, причина не в президентах?», – запитує експерт. За його словами, може бути, справа полягає в рабському мисленні, а також у прагненні чергового царя, щоб молитися на нього і виправдовувати, а більше взагалі ні про що не думати. Користувачі прокоментували його думку.

«Одна з причин. Не основна, але дуже важлива. А по суті у нас залишається кланова олігархія – фактично середньовіччя з князьками», «А з чого їм сюди йти? Промисловість у них вже є, решта начебто теж. Не вистачає тільки ресурсів, у вигляді енергоносіїв, корисних копалин та людей. З першими двома успішно справляється РФ, а від з людським поки незрозуміло, але засувку явно відкривають», «А хто піде інвестувати в країну, яка воює з Росією? Це ж діючий форс-мажор, свідомо звільняє українських контрагентів від будь-яких зобов’язань», – написали читачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України