Політика

Майдан і відставка: експерт розповів про майбутнє Зеленського

Чинній владі перш ніж приймати рішення про нову пенсійну реформу, потрібно злегка доопрацювати її і підвищити довіру українців до неї

Про це заявивши голови Пенсійного фонду україни Віктор Колбун.

Голови Пенсійного фонду стверджує, що на даний момент у суспільстві винен бути консенсус з приводу пенсійної реформи. А для його створення необхідно зайнятися опрацюванням усіх аспектів діючої пенсійної системи, включаючи накопичувальний рівень і недержавні пенсійні фонди.

Колбун підкреслює, що у людей має виробитися довіру до пенсійної системи, а цього можна досягти лише шляхом підвищення її ефективності.

“І паралельно з цими процесами можна було б говорити про підвищення пенсійного віку, про те, як це робити, почати дискусію з цього приводу в суспільстві. Без діалогу з суспільством навіть монобольшість не зможе народ переламати через коліно. Якщо люди не розуміють, для чого все це, вони будуть чинити опір, і це може призвести до зміни влади, тому що це питання (пенсійний вік) є одним з найбільш чутливих, і може вивести на вулиці тисячі людей”, – резюмував експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.