Майдан і відставка: експерт розповів про майбутнє Зеленського

Чинній владі перш ніж приймати рішення про нову пенсійну реформу, потрібно злегка доопрацювати її і підвищити довіру українців до неї

Про це заявивши голови Пенсійного фонду україни Віктор Колбун.

Голови Пенсійного фонду стверджує, що на даний момент у суспільстві винен бути консенсус з приводу пенсійної реформи. А для його створення необхідно зайнятися опрацюванням усіх аспектів діючої пенсійної системи, включаючи накопичувальний рівень і недержавні пенсійні фонди.

Колбун підкреслює, що у людей має виробитися довіру до пенсійної системи, а цього можна досягти лише шляхом підвищення її ефективності.

“І паралельно з цими процесами можна було б говорити про підвищення пенсійного віку, про те, як це робити, почати дискусію з цього приводу в суспільстві. Без діалогу з суспільством навіть монобольшість не зможе народ переламати через коліно. Якщо люди не розуміють, для чого все це, вони будуть чинити опір, і це може призвести до зміни влади, тому що це питання (пенсійний вік) є одним з найбільш чутливих, і може вивести на вулиці тисячі людей”, – резюмував експерт.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh