Авторські статті

Закордонні українці вимагають санкцій для посадовців в Україні

За кордоном тривають акції на підтримку українського національного спротиву, зокрема, мігранти закликають уряди держав, у яких вони перебувають, запровадити санкції проти посадовців. Про це повідомляє Координаційний центр роботи з українцями за кордоном при Штабі національного спротиву.

Зокрема, 10 лютого 2014 року відбулась друга акція солідарности в столиці Перу, місті Ліма. 9 лютого Майдан Лондона завітав до українського посольства і закликав дипломатів підтримати народ та не працювати на Януковича і Путіна. В той самий день відбулася акція на підтримку Майдану в Парижі, а поляки влаштували благодійний концерт “Ми з вами!”.

Учасники акції “Европо, не мовчи!” у містах Лісабоні та Албуфейрі підготували звернення до урядів країн ЕС. У ньому, зокрема, йдеться: “Запровадження персональних санкцій проти прихильників режиму Януковича зупинить безкарність української влади і допоможе побороти корупцію та соціяльну несправедливість в Україні. Припиніть приймати награбовані прибічниками Януковича в українського народу кошти у ваші банки, продавати їм нерухомість, надавати захист від справедливого гніву власного народу”.

8 лютого відбулася акція солідарности з Майданом у Братиславі. 7 лютого в Берліні відкрилась фотовиставка української художниці Євгенії Бєлорусець “Евромайдан. Окуповані простори”. Переважно це чорно-білі знімки, відзняті на плівку під час перших тижнів протестів у Києві. “Майдан цікавив мене як феномен, як явище. У першу чергу, мою увагу привертали люди, які прибули на Майдан”, – повідомила художниця.

7 лютого за жертв Майдану помолилися кілька десятків українців у австралійському місті Брісбен. Люди зібралися на центральній площі. У руках тримали запалені свічки. Українська діяспора Австралії регулярно організовує акції на підтримку Майдану у Сіднеї, Мельбурні, Канберрі та Брісбені. Учасники таких мітингів стурбовані придушенням демократії та нав’язуванням диктатури в Україні. Вони закликали уряд Австралії застосувати санкції до українських можновладців.

У Литві відбувся перший благодійний музичний концерт за кордоном на підтримку українського Майдану, на якому зібрали 19 тис. грн на лікування постраждалих мітингувальників.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України