Націоналісти в Словакії в законі про державні символи ввели заборону щодо виконання гімну інших країн без присутності офіційних делегацій

Фото тут і далі: www.iihf.com

10 травня в Братиславі та Кошице починається Чемпіонат світу з хокею, і в цей же час парламент подолав вето президента і схвалив закон про державні символи.

Закон повинен вступити в дію 15 травня і в ньому міститься вимога про заборону виконання гімну інших країн без присутності офіційних делегацій з цих країн.

Багато вболівальників стали питати, як тепер бути і чи поширюється закон на спортивні змагання.

Спікер словацького парламенту Андрій Данко, представник Словацької національної партії, роз’яснив ситуацію: «Заборона на спів гімну іншої держави діє лише в дні національних свят.

Прийняття закону ініціювали саме депутати від Словацької національної партії. В ньому посилюється процедура використання державних символів. Приводом для посилення стала нова форма збірної Словаччини. Замість трьох вершин під патріаршим хрестом на ній намальовані три хокейні ключки. Президент Андрій Кіцька наклав на закон вето, підкресливши, що в ньому багато неясностей.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh