Авторські статті

Заклики Гриценка працюють на користь агресора, – заява прес-служби партії «Батьківщина»

Народний депутат Анатолій Гриценко не має жодного морального і політичного права вимагати відставки в.о. Президента та обраного переконливою більшістю депутатів Голови Верховної Ради Олександра Турчинова, який сьогодні робить все залежне від себе для захисту України від зовнішньої агресії, збереження миру і злагоди в державі.

Про це заявили у прес-службі партії «Батьківщина», коментуючи  чергові безпідставні та істеричні випади Гриценка на адресу своїх колишніх колег по фракції.

Пан Гриценко закликає зробити вчинок, однак сам виявився не здатним на це у надзвичайно критичний для Майдану час. Коли на початку Майдану Штаб національного спротиву запропонував А. Гриценку, як військовій людині, полковнику та екс-міністру оборони сформувати і повести за собою загони Самооборони Майдану – він просто зник в невідомому напрямі, перелякано ховаючись від відповідальності. Натомість цей так званий полковник запасу охоче записався в лави так званої диванної сотні і здебільшого «воював» з режимом Януковича з мережі Facebook у своєму теплому та комфортному помешканні.

Останньою краплею терпіння для фракції «Батьківщина» стало те, що Гриценко дозволив собі відбути на відпочинок та два тижні кататися на лижах в той час, як злочинна влада не припиняла спроб зачистити Майдан, викрадаючи, катуючи і калічачи протестувальників. При цьому Гриценко ще й мав нахабність повчати із-за кордону активістів Майдану та заявляти про його неминучу капітуляцію. Зрештою, саме така, негідна звання офіцера, поведінка призвела до того, що фракція «Батьківщина» не захотіла проводити свої засідання в присутності Гриценка.

На відміну від пораненого осколком гранати О. Турчинова, Гриценко був відсутній на Майдані й тоді, коли палало наметове містечко та Будинок профспілок, коли до повної зачистки осередку народного спротиву залишалися десятки метрів, коли герої «Небесної сотні» віддавали свої життя за свободу і громадянські права українців.

Очевидно, що його військова підготовка та начебто мужність могла б знадобитися українській Революції Гідності в ці вирішальні і трагічні для неї дні. Однак пан Гриценко займався лише виключно власним піаром, з’являючись на Майдані на півгодини під телекамери і зникаючи з нього в невідомому напрямі при першій же небезпеці. Гриценко також раптом забув про свою публічну обіцянку відмовитися від депутатського мандату і надалі продовжує спокійно перебувати народним депутатом.

У той час, як всі свідомі експерти, журналісти, громадські діячі та політики публічно беруть на себе зобов’язання тимчасово не критикувати чинну владу, усвідомлюючи необхідність об’єднання країни та суспільства перед військовою загрозою, заклики Гриценка про відставку чи не єдиних легітимних керівників держави – працюють лише на дестабілізацію ситуації, фактично, на користь агресора.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. А. Гриценко(навіть не називаю його паном) дійсно нікчемна людина і липовий патріот. Стовідсотково! Це боягуз і провокатор по своєму внутрішньому змісту. Він абсолютно бездумно, примітивно висловлюється, критикує, підбурує, провокує людей на агресію, а потім зникає десь, ховається і відслідковує, якаж реакція буде на його по суті зрадницькі, провокаційні заклики. Якраз вони – ці заклики – й були “на руку” колишній бандитській владі для розстрілу майданівців, а тепер – для окупантів як одна із підстав для окупації України. Мабуть, не даремно його син втік від нього, відрікся. А “батько” його навіть не шукає, не хвилюється за нього, а займається розвалом нової української влади і відвертим самопіаром. Ну хіба не так? Подумайте, будь ласка, люди українці. Скажіть своє мудре, виважене слово про цього “патріота”. Воно зараз так необхідне всім нам для єдності, згуртованості перед загрозою окупації.Дякую!

  2. Так, Турчинова вибрали більшістю голосів у Верховній Раді. Але на мою думку, в такий непростий для країни час він НЕ лідер! Він занадто мягкий, непрофесійній, слабкий організатор, неавторитетний. Може, він і хороша людина, але, як кажуть, це не професія!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.