Авторські статті

Закарпатський Автомайдан оголосив Медведчука небажаною персоною на Срібній Землі

4 січня 2014 року закарпатський Автомайдан здійснив акцію протесту до дачного помешкання Віктора Медведчука під гаслом “МедведЧухай із Закарпаття!”. У Автомайдані до Жденієва на Воловеччині взяли участь близько 50 автомобілів, які долучалися за визначеним маршрутом, зокрема представники Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.


“Незважаючи на гучні заяви “голови й депутатів Воловецької районної ради, жителів та інтелігенції району”, а також активістів медведчуківського “Украінскава вибара”, мовляв волівчани зустрінуть Автомайдан із протестами, все сталося з точністю до навпаки. Мешканці сіл, якими пролягав маршрут акції, напрочуд привітно зустрічали активістів, підтримували гасла: “Медведчуха – геть!”, “Банду – геть!”, “МедведЧухай із Закарпаття!”. Люде зустрічали із прапорами України та Евросоюзу. Автомобілісти вітали краян звуками клаксонів”, – розповів учасник закарпатського Автомайдану, голова Ужгородської міської організації ВО “Свобода” Томаш Лелекач.

Також голослівними виявилися і погрози певних осіб із числа “Украінскава вибара” про те, що закарпатський Автомайдан не доїде до місця призначення, чи то пак будуть певні наслідки для учасників. Жодних “братків” чи великої кількости міліції на шляху активісти не зустріли. “Розчаровує хіба що необізнаність, радше невігластво міліціянтів, які охороняють дачний маєток Медведчука. Навіть після зауваження не вважали за потрібне “віддати честь” під час виконання Державного Гімну України”, – зазначив свободівець Томаш Лелекач.

Учасники Автомайдану провели віче біля брами дачного маєтку “Ведмежа діброва”, під час якого було зачитано резолюцію до Віктора Медведчука. У ній, зокрема, зазначалося, що закарпатці вважають його своєрідною персоною нон ґрата на Срібній Землі – тобто небажаною персоною, позбавленою довіри населення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.