Авторські статті

Попереджаючи реакцію: “Зламали, продалися, ааа, відписуюсь”

Аналізуючи ситуацію з протестами в Києві, не можна не помітити  роль у ній нашої опозіційної трійці. (Виноситься погляд однієї людини для дискусії, редакція сайту не згодна з деякими висловами та думками у цій статті).

Те, що вона не змогла взяти владу 1 грудня, неприємно здивувало небатьох. Окрім себе, можу назвати ще тільки Олександра Квасьнєвського, головного редактора “Дзеркала тижня” Юлію Мостову та політичного в”язня режиму Януковича, доктора історії Олега Однороженка.


А от коли “трійця”, маючи за плечима сотні тисяч киян на Майдані, не змогла відправити у відставку навіть пенсіонера Азарова – це вже обурило багатьох.

І саме тому, щоб уникнути своєї дострокової (до виборів 2015 року) політичної смерті, “трійця” наймає собі відомих політтехнологів (Медведєва і Карасьова), які і реанімують її вселякими технологіями, зводячи при цьому нанівець незадоволення “трійцею” громадськими лідерами.

Авторитарний режим усе це розуміє і розпочинає пресувати окремих небезпечних, на його думку, протестувальників, не звертаючи при цьому жодної уваги на танці та пісні на Майдані.

Одночасно активізуються російські спецслужби, які мають за свою ціль скороставшись ситуацією, розколоти Україну.

На цьому тлі загальноукраїнський страйк, про який щось белькоче “трійця”, виглядає, погодьтеся, як гарний привід для початку активних дій Росії для досягнення своєї мети.

Особливо якщо врахувати рівень фаховості революціонерів-стайкарів із “трійці”, які очолять той страйк.

Політичні еліти півдня та сходу України, де того страйку вже точно не буде, замість нього, вочевидь, проведуть своє збіговисько а-ля Сіверськодонецьк-2, як вони те й обіцяли у грудні.

Чи не здається вам, шановне товариство, що вже на часі проблема: як нам зупинити тих трьох політичних лузерів із Майдану, які так загралися зі своїми штатними політтехнологами, що вже й забули про Україну?”

Олександр Крамаренко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.