Заява ВО “Свобода” з приводу закликів міліції “не провокувати конфліктних ситуацій” під час Маршу Боротьби у Києві 14 жовтня 2013 року

14 жовтня 2013 року, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в 71-у річницю створення Української Повстанської Армії Всеукраїнське об’єднання “Свобода” у Києві проведе Марш Боротьби. Учасники Маршу вийдуть із гаслами на захист національних, соціяльних, історичних та громадянських прав українців.

13 жовтня у ЗМІ було поширено повідомлення управління МВС у Києві, у якому міліція звернулася до організаторів та учасників заходів з проханням “дотримуватися встановленого законом порядку проведення мітингів, не порушувати громадський порядок, не провокувати конфліктних ситуацій і не підбурювати мітингувальників до незаконних дій”. Силовики не забули нагадати, що “за скоєння протиправних дій винні будуть нести передбачену законодавством кримінальну та адміністративну відповідальність”.

 

З цього приводу Всеукраїнське об’єднання “Свобода” заявляє:

Патріотичні марші на честь свята Покрови і створення УПА ВО “Свобода” організовує не перший рік поспіль. За весь цей час якщо і траплялися якісь інциденти, пов’язані із цією урочистою масовою акцією, то лише через неспроможність або небажання міліції забезпечити належний рівень громадського порядку в центрі столиці.

Слід наголосити, що 14 жовтня у свідомості української нації асоціюється насамперед із позитивними емоціями, пов’язаними зі зростанням почуття національної єдности й патріотизму. Тому абсурдними є вже самі по собі заклики “не підбурювати” й “не провокувати”. Підбурювати учасників цього традиційно велелюдного маршу немає до чого, позаяк українці й так чудово бачать на власні очі ситуацію в державі. А провокувати попросту немає кого – зрештою, не вважати же достойними опонентами убогих комуністів, які традиційно намагаються попіаритися на акції національно-патріотичних сил. Єдиний, хто дійсно може бути зацікавлений у якихось провокаціях – самі силові структури; саме вони можуть спробувати вкотре настрахати чинну владу й продемонструвати свою “доблесну” боротьбу з опозицією. Саме цим можна пояснити численні перепони, які створили силовики для охочих долучитися до Маршу Боротьби у Києві.

ВО “Свобода” заявляє, що заклики міліційних чиновників не підбурювати учасників сьогоднішнього Маршу Боротьби до незаконних дій є або намаганням перекласти на плечі націоналістів відповідальність за громадський порядок, що неспроможна забезпечити міліція, або розігруванням певного сценарію, покликаного спричинити загострення ситуації під час проведення зазначеної громадської акції.

У свою чергу, ВО “Свобода” наголошує, що не готує будь-яких дій, спрямованих на порушення громадського порядку, і закликає міліцію діяти чітко у рамках своїх повноважень, самій не порушувати закон, убезпечити учасників Маршу Боротьби у Києві від будь-яких провокацій.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh