Як ніби то Свобода “заборонила” марш УПА у Львові

У суботу, 13 жовня, під Львівською обласною радою виник конфлікт між ліваками з АО і свободівцями на чолі з Юрієм Михальчишиним. Здавалось би нічого надзичайного.

АО та їх друзі з “Захисту Праці”, трохи про них: (голова “Захисту праці” – славнозвісний пан Верник (не знаю, чи він зараз причетний до “Лівої ініціативи” і як взагалі ЛІ ся мають, але свого часу це була феєрія, за яку потрібно саме йому дякувати. В них навіть газета була – з віршиками, один з яких я пам’ятатиму довіку: “…мы предлагаем этому альтернативу – борьба с системой, бухание пива, ударный слэм под звуки гитары с идеями в душе эрнесто че гевары!”). А ще Верник має стосунок до cis-emo, де головує кремлівський політолог Кочетков. і всі ці люди – друзі пана Клименка з FARE, яка внесла символіку УПА до переліку дискримінаційних символів, що особливо зворушливо в контексті інфи від АО типу “хлопців паканули коли вони намагались вшанувати УПА”)

Так-от вони вже давно гавкають на Михальчишина, пишуть на нього скарги, отримують по морді – плачуть, бо це жорстоко, отримують виклик до суду – плачуть, бо це методи стукачів на їх думку. Не знаю чи отримують вони за це бабло чи ні, байдуже. До цього у Львові всі давно звикли і ніхто не звертає уваги.

А тут це шайво, яке писало кляузи в ФАРЄ на заборони червоно-чорних прапорів вирішило вдати, що проводить марш УПА, звісно отримали одразу відсіч і ніхто їм його провести не дав. Тут вони взялись за улюблену справу – інет війну. Заголовки статей в неті перевершують рашкінське зомбо ТБ. Михальчишин і Свобода зривають марш УПА в столиці Галичини. Здавалось би лише людина з раком кори головного мозку може в це повірити… Але ні, безліч репостів, безліч вскукарєків про зраду… Аналізувати інформацію – ні, не чули… От так і живемо… Повністю заслуговуємо на президента Януковича, це лице нашої нації…

Тим часом марш пам’яті УПА у Львові пройшов, як завжди, без жодних перешкод!

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Автор мудак.
    “…писало кляузи в ФАРЄ на заборони червоно-чорних прапорів…” – очі відкрий,йолуп – вони з червоно-чорними прапорами стоять.
    А скарги пише якраз михальчишин, чому є документальні підтвердження в інтернеті.

  2. Повністю заслуговуємо на президента Януковича, це лице нашої нації…
    ======================
    Те, що заслуговуємо, то – факт. Але в Україні НЕМАЄ нації. Є окремі націоналісти, а решта – населення з совковим мисленням :((

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh