Авторські статті

Як ніби то Свобода “заборонила” марш УПА у Львові

У суботу, 13 жовня, під Львівською обласною радою виник конфлікт між ліваками з АО і свободівцями на чолі з Юрієм Михальчишиним. Здавалось би нічого надзичайного.

АО та їх друзі з “Захисту Праці”, трохи про них: (голова “Захисту праці” – славнозвісний пан Верник (не знаю, чи він зараз причетний до “Лівої ініціативи” і як взагалі ЛІ ся мають, але свого часу це була феєрія, за яку потрібно саме йому дякувати. В них навіть газета була – з віршиками, один з яких я пам’ятатиму довіку: “…мы предлагаем этому альтернативу – борьба с системой, бухание пива, ударный слэм под звуки гитары с идеями в душе эрнесто че гевары!”). А ще Верник має стосунок до cis-emo, де головує кремлівський політолог Кочетков. і всі ці люди – друзі пана Клименка з FARE, яка внесла символіку УПА до переліку дискримінаційних символів, що особливо зворушливо в контексті інфи від АО типу “хлопців паканули коли вони намагались вшанувати УПА”)

Так-от вони вже давно гавкають на Михальчишина, пишуть на нього скарги, отримують по морді – плачуть, бо це жорстоко, отримують виклик до суду – плачуть, бо це методи стукачів на їх думку. Не знаю чи отримують вони за це бабло чи ні, байдуже. До цього у Львові всі давно звикли і ніхто не звертає уваги.

А тут це шайво, яке писало кляузи в ФАРЄ на заборони червоно-чорних прапорів вирішило вдати, що проводить марш УПА, звісно отримали одразу відсіч і ніхто їм його провести не дав. Тут вони взялись за улюблену справу – інет війну. Заголовки статей в неті перевершують рашкінське зомбо ТБ. Михальчишин і Свобода зривають марш УПА в столиці Галичини. Здавалось би лише людина з раком кори головного мозку може в це повірити… Але ні, безліч репостів, безліч вскукарєків про зраду… Аналізувати інформацію – ні, не чули… От так і живемо… Повністю заслуговуємо на президента Януковича, це лице нашої нації…

Тим часом марш пам’яті УПА у Львові пройшов, як завжди, без жодних перешкод!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Автор мудак.
    “…писало кляузи в ФАРЄ на заборони червоно-чорних прапорів…” – очі відкрий,йолуп – вони з червоно-чорними прапорами стоять.
    А скарги пише якраз михальчишин, чому є документальні підтвердження в інтернеті.

  2. Повністю заслуговуємо на президента Януковича, це лице нашої нації…
    ======================
    Те, що заслуговуємо, то – факт. Але в Україні НЕМАЄ нації. Є окремі націоналісти, а решта – населення з совковим мисленням :((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.