Авторські статті

Заява ВО “Свобода” з приводу маніпуляцій щодо участи представників “Свободи” у новій владі

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” послідовно виступає за прозорість у діяльності органів влади в Україні. Засадничий для “Свободи” документ – “Програма захисту українців” – передбачає докорінне очищення влади – люстрацію. Люстрації “Свобода” вимагала задовго до того, як це поняття стало атрибутом риторики багатьох політичних сил і громадських організацій, при чому дехто з учасників політичного життя в Україні явно використовує поняття “люстрація” лише з маніпулятивною метою. Ще 2005 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок зареєстрував у Верховній Раді України проєкт закону №7028-2 “Про люстрацію”.

Після повалення злочинного режиму Януковича і формування в Україні нової влади “Свобода” взяла участь у формуванні органів влади. Висуваючи кадри у ті чи ті структури, представники нашої політичної сили передусім керуються такими принципами, як патріотизм кандидатів, порядність, непричетність до корупційних схем, тобто відповідністю вимогам люстрації, готовністю працювати в умовах прозорости влади та підзвітности її громаді. Однак останнім часом стало помітним масоване вкидання в інтернет-простір інформації, якою намагаються очорнити та скомпрометувати свободівців у владі. Невідомі автори, посилаючись на анонімні джерела, поширюють нісенітниці, що в нову владу за квотою “Свободи” нібито повертаються представники колишньої “сім’ї” Януковича, з’являються нові “наглядачі” за зразком практики часів колишнього режиму, і тому подібні вигадки. Ці закиди у стилі геббельсівської брехні не мають під собою жодних підстав і нічим не підтверджуються.

Одним із прикладів цієї брехливої кампанії є інформація про те, що за квотою ВО “Свобода” на посаду голови Державної служби з лікарських засобів погоджено колишнього радника міністра охорони здоров’я Дмитра Підтуркіна.

З цього приводу прес-служба ВО “Свобода” уповноважена заявити: подібні закиди на адресу націоналістичної сили є безпідставними і скидаються на чітко сплановану провокацію. Наголошуємо, що “Свобода” не має жодних квот чи будь-яких инших важелів впливу на кадрову політику уряду в царині охорони здоров’я.

Щодо запозичення ганебної практики “наглядачів” не може бути й мови: аби виконати одну з ключових вимог Майдану щодо очищення влади від скомпрометованих чиновників-хабарників, “Свобода” вже відкрила гарячу лінію, головне завдання якої – допомогти викинути з державних крісел усіх нечистих на руку посадовців та поставити щільний заслін корупціонерам на шляху до влади.

Закликаємо усіх свідомих громадян внести свій внесок у подолання корупції в нашій державі. Для цього у разі наявности інформації про хабарництво чи потурання корупційним схемам з боку представників нової влади звертайтеся за номером гарячої лінії: 0-800-50-29-31. Слід чимшвидше покласти край схемам нечистих на руку чиновників. Їхня перспектива – не крісла у новій українській владі, а кара за потурання корупції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.