Авторські статті

Під час підняття російського прапора в Криму курсанти співали гімн України (Відео)

Два десятки хлопців таким чином висловили своє обурення збройною агресію Росії. Відео: Что такое честь / What is honor

У Севастополі в Криму сепаратисти влаштували урочистості з приводу опускання прапора України та підняття стягу Російській Федерації на території військово-морської академії ім. П.С. Нахімова.

Після так званої церемонії та промов із корпусу навпроти вийшли два десятки курсантів і почали голосно співати гімн України, передає Центр журналістських розслідувань. Хлопці таким чином висловили свою незгоду з діями сепаратистів, а також засудили анексію Росією півострова. Майже відразу ж, коли курсанти почали співати гімн, їх хотіли заглушити за допомогою оркестру. Однак хлопці доспівали до кінця, після чого віддали честь і повернулися в будівлю навчального закладу.

Нагадаємо, учора президент Росії Володимир Путін підписав указ про відновлення в Севастополі російського Чорноморського вищого військово-морського училища імені Нахімова та про створення президентського кадетського училища. Це по суті незаконне перейменування та перепідпорядкування української військово-морської академії ім. Нахімова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України