Авторські статті

Заява президента України про припинення вогню всіма підрозділами української армії

Тільки, що прозвучала заява президента України Петра Порошенка, що транслюється з Генерального штабу ЗСУ. Заява, під час якого він віддав наказ всім підрозділам української армії, МВС, Національної Гвардії і добровольчим батальйонам припинити вогонь. Тим не менш, мова президента Порошенка містила не так мирний посил, скільки ультиматум.

Мабуть саме ця фраза, повинна повною мірою відображає те, що не дарма Канада буде в найближчі дні вже надавати розвідці ВСУ розвіддані зі свого супутника RADARSAT-2; те, що Парубій відправляється за Океан, в США, аж ніяк не за туристичною путівкою; те, що техніка з Європи вже йде – саме техніка, а не бронежилети, шоломи, одяг; те, що не проста розмова відбулася між Обамою і Порошенко за кілька годин до оголошення про припинення вогню; те, що саме сьогодні були опубліковані знімки підтверджуючі наявність російської техніки під Дебальцеве і те, що Порошенко готовий оголосити військовий стан.

Є речі, які не можна говорити в слух і показувати наочно, але сьогоднішня мова Порошенко перед оголошенням перемир’я це зовсім інша мова. Аж ніяк не та, яку ми чули півроку тому. У ній звучала надія на мир, слабка, але надія. У той же час була і рішучість давати по зубах. Ультиматум. Саме те, що раніше ніколи не звучало з вуст президента України.

Відлік життєздатності нового “перемир’я” пішов, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України