Авторські статті

Туреччина прийняла довгоочікуване рішення по Криму

   Туреччина не може самостійно вдатися до кроків, спрямованих проти агресивних дій Росії в Криму. Про це в ефірі телепрограми «Голосу Америки» «Час. Time »заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, який мав у Туреччині зустріч з міністром закордонних справ Ахметом Давутоглу.
За його словами, активніше діям Туреччини заважає економічна залежність, тому що «50% газу вони отримують з Росії, товарообіг між цими країнами становить 38 мільярдів доларів». «Якщо це все припинити, то економіка опиниться в критичному становищі», — зазначив Джемілєв.

Він додав, що після окупації Криму Росією просив Анкару закрити Босфорську протоку для проходження російських військових кораблів і наблизити турецький флот до берегів півострова, «щоб агресор не відчував себе так впевнено».

Турецька сторона відповіла, що перший з цих кроків суперечить міжнародним угодам по судноплавству, а другий вимагає рішення НАТО.

Разом з тим Туреччина заявляє про неприйняття російського анексії Криму і продовжує вважати півострів територією України.

Диванная сотня

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України