Психологічне самовідчуття здатне звести людину з розуму через невідповідність стандартам краси.
Психіатри прокоментували вплив надмірної маси тіла на поведінку і мислення людини. Зайву вагу назвали причиною психічних розладів, який може спровокувати розвиток фобій, нав’язливих станів і інших негативних психологічних факторів.
«З розвитком ожиріння як хвороби розвивається багато психологічних аспектів ожиріння. Коли люди соромляться свого тіла, є спроба його покарати за те, що воно таке є, спроба його не слухати, тому що воно не подобається. Це погіршує ситуацію», – розказала психотерапевт Анна Коршунова.
Але є вихід з цієї складної кругової поруки, варто вчасно вирішувати свої проблеми і відмовлятися від такого тимчасово діючого методу як «заїдання ситуації». Очевидно, що багато людей регулярно їдять більше їжі, ніж їм потрібно, тому ожиріння стало такою проблемою в останні роки. У минулому люди були більш активними, і у них не було широкого асортименту «нездорових» продуктів, які доступні сьогодні. В даний час відносно дешева їжа, багата, і люди розпещені вибором асортименту в супермаркеті. Тому не дивно, що в кінцевому підсумку доводиться їсти більше їжі, ніж потрібно.