Авторські статті

Захист Європою цілісності України є питанням безпеки європейського регіону

Європейські країни розцінюють агресію Росії проти України як фактор загрози безпеці для всього європейського континенту. Про це заявив народний депутат фракції “УДАР” Валерій Пацкан у ефірі телеканалу ТВі.

“Фактор захисту України є фактором захисту Європи”, – сказав Пацкан, коментуючи вірогідність запровадження європейськими країнами економічних санкцій стосовно керівництва Росії через військову агресію в Україну.

Депутат вважає, що для економіки Росії зовнішній фактор є дуже вразливим через її залежність від експорту газу та нафти. “Вперше за останні 24 роки США відкривають свої запаси нафти. Колись казали, що Радянський Союз не боїться зовнішніх впливів та факторів. Але після того, як вартість бареля нафти знизилася до 40 доларів, розпався Радянський Союз”, – пояснив він.

“Якщо зараз будуть відкриватися запаси газу, російський газ не зможе конкурувати на ринку. Експерти порахували, що один день буде обходитися Росії в 100 мільйонів доларів втрат, якщо вони не будуть експортувати свій газ до Європи”, – додав Пацкан.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.