Авторські статті

Протистояти агресору має вся українська нація

Ситуація в Україні складна, тому вимагає максимальної мобілізації всіх сил не тільки чинної влади, але й суспільства. Україна фактично перебуває в стані війни з Російською Федерацією, яка порушила кордони, здійснює антиконституційні дії на території України та веде проти неї відкриту інформаційну, релігійну та гуманітарну війну. Кожен українець, який хоче жити в цивілізованій, правовій, европейській державі, має відчувати відповідальність. Влада і український народ мають діяти в унісон.

Про це 13 березня 2014 року заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час брифінгу в Українському антикризовому медія-центрі.

Лідер українських націоналістів зазначив, що, незважаючи на фактичне оголошення війни, українцям потрібно рішуче боротися, зокрема і в українському парламенті.

“Російська Федерація нині запустила групи диверсантів на теренах сходу і півдня України, які підбурюють українське суспільство та організовують антиконституційні мітинги. Звісно, чинній владі треба проаналізувати дії режиму Януковича за безпосередніми вказівками Кремля, які призвели до планомірного та послідовного знищення українського війська. Відомо, що багато офіцерів та генералів українського війська – це фактично були агенти Кремля. Як так сталося, що людей із ФСБ призначали на найвищі керівні посади в державі за часів режиму Януковича?

Ситуація із матеріяльно-технічним забезпеченням українського війська є складною, але ми здатні захистити себе і свою територію, державу. Водночас, незважаючи на цілеспрямоване та планомірне знищення українського війська, увесь світ захоплюється самовідданістю офіцерів, сержантів, прапорщиків, які давали присягу народу України і зараз її дотримуються. В тому є наша сила. Як би не намагалися нищити і руйнувати міць України, але бажання захистити свою землю і свої родини є непереборне”, – наголосив Олег Тягнибок

Парламентар також зазначив, що зараз Українська держава активно апелює до країн-гарантів, які, відповідно до Будапештського меморандуму 1994 року, мають сприяти Україні в обороні її території. Адже самостійно українцям дати відсіч ворогу буде складно.

“Апелюючи до держав-гарантів, закликаємо міжнародне співтовариство допомогти нам у питаннях захисту території, обмундируванню українського війська та реанімуванню української економіки. Ми переконані, що рано чи пізно, незважаючи на активний тиск, Путіну доведеться йти на переговори з міжнародною спільнотою. Ми не виключаємо, що Росія буде торгуватися з українською владою щодо введення російського громадянства в Україні, другої державної мови, гарантій і дозволу залишення на території України низки військових баз. Також не виключено, що російська влада прагне зірвати вибори Президента в Україні, які призначено на 25 травня. Однак, незважаючи на те, що нині Україні оголосили війну, дуже важливо, щоби в нашій державі був легітимний Президент. У цій ситуації українське суспільство має розуміти та підтримувати дії чинної влади, адже агресору нині має протистояти вся українська нація”, – підкреслив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Эта профашистская [гав-гав] довела страну до разбежности. А теперь хочет, чтобы все не причастные за это ответили. Гнида.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.