Авторські статті

Загони самооборони – це прообраз майбутніх правоохоронних органів

26 січня 2014 року “тітушки” вчинили кілька спроб атакувати кількатисячний харківський Майдан, що традиційно збирається щонеділі опівдні. Молоді люди, які організувалися у загони самооборони, гідно відбили атаки проплачених “спортсменів”. У сутичці отримав травми один із лідерів українофобської організації “Оплот”, президент Всеукраїнської асоціяції кікбоксингу WKA Артур Марабян. У нього на обличчі була кров, оборонці Майдану надягли на провокатора наручники та передали правоохоронцям.

З власних джерел свободівцям стало відомо, що друга група “тітушок” перебувала на вул. Клочківській, у 10-ти знятих з міських маршрутів автобусах. У кожному з них перебувало близько 30-ти людей, озброєних палицями. Згодом ці автобуси їздили центром, однак подальших провокацій не чинили.

Нагадаємо, що 25 січня, ввечері, на харківський Майдан напали озброєні палицями особи з прикріпленими до одягу “георгіївськими” стрічками.

“Молодь, яка обороняє майдани мітингувальників по всій Україні, виробила імунітет проти зомбування провладною інформаційною війною і має власне, правдиве, розуміння всіх процесів, що відбуваються зараз в Україні. Загони самооборони – це прообраз майбутніх правоохоронних органів, що перебуватимуть завжди на боці українського народу й закону, а не захищатимуть банду з їхніми Межигір’ями та золотими унітазами”, – заявив помічник-консультант народного депутата України Ігоря Швайки Олег Дебелий, який з иншими свободівцями проводив під час мітингу набір добровольців до загонів самооборони Майдану.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України