Авторські статті

На прикладі героїв Майдану ми виховуватимемо дітей, як нас виховували на прикладі УПА

Події, свідками й учасниками яких ми є, пам’ятатимуть і наступні покоління, а тих героїв, які діють сьогодні, ми ставитимемо в приклад своїм дітям, так само, як для нас є прикладом герої боротьби 40-50-х років, вояки УПА. Про це повідомив 26 січня 2014 року у своєму виступі на Майдані у Львові голова фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Львівській обласній раді Андрій Холявка.

“За тиждень країна змінилася до невпізнання. Україна повстає. До обласних центрів, які скидають адміністрації Януковича, долучився вже й Дніпропетровськ. Ще трошки, ще кілька обласних центрів, і Янукович опиниться оточеним в урядовому кварталі й у своєму Межигір’ї з 5-ма тисячами своїх “беркутівців”, – зазначив він.

Свободівець повідомив, що вчора, 25 січня, на позачергових засіданнях Львівської обласної і міської рад було ухвалено низку винятково важливих політичних рішень, які практично узаконюють перехід влади в руки народу. “Створюється муніципальна дружина, виконавчі комітети. Такі самі рішення ухвалюються на сесіях инших областей. І таких областей ставатиме все більше й більше. Київ сьогодні перетворює Україну на суцільний національний організм”, – заявив Андрій Холявка.

Він також наголосив: “Ми знаємо, що за ці успіхи було заплачено дуже високу ціну. Загинули люди, зокрема й наші земляки. Завтра, в селі поблизу Яворова буде похорон Романа Сеника, нашого побратима, який загинув у боях на вулиці Грушевського. Йому було 45 років. Маємо віддати йому останню шану…

Ми живемо зараз у справді історичний період. Події, свідками яких ми є і в яких ми беремо участь, пам’ятатимуть й наступні покоління, і тих героїв, які діють сьогодні, ми ставитимемо в приклад своїм дітям, так само, як героїв боротьби 40–50-х років. Товариство, маємо самоорганізуватися тут та допомагати Києву. Ще трохи і ми їх дотиснемо. Нам поможе Бог. Слава Україні!”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України