Авторські статті

Захисниця тварин влаштувала стрілянину в штаб-квартирі YouTube. Відео

Чотири людини потерпіли в результаті збройного нападу жінки на штаб-квартиру YouTube у місті Сан-Бруно (Каліфорнія). Про це журналістам заявив шеф міської поліції Од Барберіні.

Три людини отримали вогнепальні поранення, один з них перебуває в критичному стані. Четвертий постраждалий травмував щиколотку, коли намагався втекти з місця події.

Як повідомляє ABC News, влаштувала стрілянину 39-річна Насім Агдам. Вона була одягнена в чорний одяг з хусткою на голові. Після нападу жінка застрелилася.

У свою чергу BBC зазначає, що сильніше за всіх постраждав чоловік, якого в лікарню доставили в критичному стані, добре знав Агдам. Слідчі вважають, що він і був головним мішенню. За однією з версій, причиною стрілянини стала побутова сварка.

Агдам була веганом і активно боролася за права тварин. Протягом двох років вона вела власний канал на YouTube. Батьки жінки розповіли поліції, що їх дочка часто злилася на відеосервіс за нібито несправедливе ранжування роликів і урізання переглядів. Слідчі розглядають і цю версію в якості мотиву можливого нападу.

«Ми робимо все можливе, щоб підтримати сім’ї постраждалих в цею час. Немає слів, щоб описати, що сталася сьогодні трагедію. Сьюзен Войчицки (генеральний директор YouTube) і я сфокусовані на підтримці наших співробітників і YouTube-спільноти в цей важкий час. Спасибі поліції і служб першої допомоги за їх зусилля і всім за слова підтримки, — йдеться в його заяві», – заявив генеральний директор Google Сундар Пічаі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України